şalınızı kendiniz dokumak ister miydiniz

-

Bu sıra biraz linkli çalışmaları çok yolladım sanırım. Ama bu
bayanın çalışmalarını da çok sevdim.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

 1. banuca

  Hah… Evde bir tek tezgahımız eksikti, buna da el atalım hanımlar, neyimiz eksik ki. Hem paspas, kilim filan da dokuruz. Aslında iyi fikir, küçük bir tezgah kursam mı hakikaten. :))

 2. DenDenAk

  Sevgili banu sana katılıyorum, çok zevkli olacağını düşünüyorum. Hem eskiden babaannem ipeklerini kendisi dokurmuş, annem sonradan dantelle birleştirdi masa örtüsü yaptı bizlere.

 3. celebi74

  isterim..nasıl olacak..tezgah nerdeeve ben sığmıyorum tezgahı nasıl sığdıracağım :))ama ofisimde yer var.. isterseniz gelin hep birlikte dokuyalım ne dersiniz?

 4. ufudik

  Adadenizi, çok beğendim verdiğin linki. Çok teşekkürler paylaşımın için arkadaşım. Ben dokumaya çok meraklıyımdır. Kendi çapımda eskiden dokuma tezgahları yapmıştım ve küçük kilimler dokumuştum. Uzun zamandır uzağım. Eski aşkımı depreştirdin. Sana çok çok teşekkürler. Benim için bunun anlamını bilemezsin. Çoook eskilere götürdün beni. Sağolasın. Hüzünlü ama tatlı bir gezinti yaptım geçmişe……

 5. adadenizi

  ufudik ne güzel bir uğraşı. Annem dokumuş çocukluğunda. Abimler için de okul ödevi nedeniyle dokumuştu. Aslında istesem öğretirmi ki bana. Dur sorayım bir

Bir Cevap Yazın