Salonuma yeni örtüler

-

Biryerlerde beğendiğim bir dantel modelini annemin eline tutuşturup ördürmüştüm, aradan bayağı zaman geçti. Ördürdüğüm dantel kumaşa monte edilecekti, dantel örtüleri öyle yalın kullanmayı pek sevmiyorum, kumaşla birlikte daha hoşuma gidiyor. Annem sorup duruyordu ne zaman yapacaksın diye, bari onu dikeyim dedim.

Orta sehpa için büyükçe birtane, iki küçük komidin için daha ufak, iki ucu sivri gelen üçlü takım yaptım. Küçük olanların birer ucuna üçer tane motif diktim.

Artan kumaştan fiskos masasına da bir örtü diktim.

Daha geniş hikayesini isterseniz buyrun böyle…Şimdi bu örtüler salonda yerlerini alacak, bahanesiyle salonda biraz eşyaların yerini değiştireceğim.Sonra bu örtülerin üzerine konacak dekorasyon objeleri örtülerle uyuşmalı. Bakalım onları uydurmak için neler yapacağım. Bekleyin ve görün…

5 yorum gelmiş

  1. banuca

    Teşekkür ederim figenciğim. Desenli kumaş üzerine dantel montesi çok kimsenin hoşuna gitmedi sanırım, ama ben seviyorum, özellikle minik çiçekli kumaşlarda çok hoş duruyor, bu dantelin rengine uyan bu kumaşım vardı, yerlerine serilince hoşuma gitti benim.

  2. banuca

    selmacığım, acemihobicim, sağoool, teşekkürler, evdeki malzemelerden böyle birşeyler uyduruyorum işte…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin