18 yorum gelmiş

 1. aydin gelini

  konu TÜRK BAYRAĞI olunca her hali çok güzel oluyor!!neyle yapılırsa yapılsın şanlı ve kanlı bayrağımız çok güzel görünüyor!!ayrı bir güzellik katmışsınız.yeni bir form kazandırmışsınız..çok asil grünüyor!!elleriniz kollarınız dert görmesin!!çok yerinde ve isabetli bir okadarda başarılı bir proje yapmışsınız.bende içtenlikle tebriklerimi sunuyorum..

 2. chitos

  İnanın imrenerek ve biraz da kıskanarak bakıyorum. Harika bir iş yapmışsınız. Söyleyecek söz bulamıyorum. Bayıldım… Niye ben de düşünemedim diye hayıflanıyorum ve sizinki kadar başarılı olur mu bilemiyorum ama en kısa zamanda yapmak istiyorum. Harikasınız..

 3. sesiber

  gurur duyarak, göğsüm kabararak uzun uzun baktım. Göğsümün kabarması bayrak sevgisiyle birlikte sizin gibi insanlarla aynı platformda yeralmak.

 4. meyyale

  Bilge Kağanından,Cengiz hanındanOrta Asya yurdu öz diyarındanAnadolu’ya akın yapan Alp erenindenOnlara ruh veren bayraktır bayrak ………….. der şairimiz.bende OHHH BEEE dedim çalışmanızı gördüğümde .müthiş aklınıza,ellerinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...