Sandaletim Taşlı Terlik Oldu

-
Parçalanmış Sandalet
Parçalanmış Sandalet

Bu güzelim sandalet, geçen yaz yavru köpeklerin oyununa kurban gitmişti:) Çok sevdiğimden atmaya kıyamadım. Temzileyip sakladım.. Şimdiyse süslenip püslenip tekrar ayaklarıma kavuştu; tabii terlik olarak;)

Yenilenen Terlik
Yenilenen Terlik

Nasıl yaptığımı merak ediyorsanız BURADAN bakabilirsiniz:)

13 yorum gelmiş

  1. Sevgili mavisofa, teşekkür ederim, ojeler beyaz üstüne goldenrose açık mavi, ama onları o tona getirmek sandaleti değiştirmekten daha zor oldu:))Sevgili pinkly, beğenmene çok sevindim:)

  2. Sevgili Figen abla, çok sağol, beğenmene çok sevindim:)Sevgili mavisofra, benim deliliğim işte:))Sevgili acemi hobici, teşekkür ederim, vallahi ben bunu değiştiririm diye neler neler saklıyorum bir bilsen:)))Sevgili sybella, teşekkürler :”)Sevgili farfin, çok teşekkür ederim:)Sevgili 03bellinde, şık bulmana çok sevindim:)Sevgili gunesedogru, yorumlara katılmana çok sevindim:)Sevgili basakca, çok sağol:)Sevgili gonuldenele, çok teşekkkür ederim yorumuna:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Clara Kent babasının bloğunda yazılar yazan, Siyaset Bilimi mezunu halen İBB Gösteri Sanatları Merkezi öğrencisi hanım bir kızımız. Çağdaş Eğitim Vakfında çalışıyor ve bir gün kendi butiğini açmanın hayalini kuruyor. Bir kedisi bir de sevgilisi var. Uçamıyor ama sanırım baya hızlı koşuyor.

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...