sandık/puf

-
sandık/pufummmmmmmmmmmmmm
sandık/pufummmmmmmmmmmmmm

sandık/puf… benim için harika bir depolama yöntemi oldu.. puf olarak kullanılması da büyük kolaylık.. aslında evinde uygun malzemeleri olanlar kendileri de yapabilirler.. benim bir atölyem olsaydı.. neden olmasınki.. hemen yapardım.. :))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
celebi74

işletme okuyup muhasebeci olmaya çalışsada kız meslek lisesinde okumuşluğu dikiş nakış örgü yani kısaca elişlerine karşı olan hayranlığı hiç bitmemiş bir insan..

17 yorum gelmiş

 1. ozlemyr

  Ben de ne zamandır böyle bir şeyin peşindeyim. Çocuklara oyuncak sandığı diye düşünüyorum. Aslında her odaya bir tane olsa da çok iyi olur. Ya iyi bir usta bulup yaptıracağım, ya da eşimi ikna edip dekupaj makinası alacağım. İkincisi kafama daha çok yatıyor bugünlerde.

 2. banuca

  güneşedoğru, dekupaj bu işte, çelebiden önce ben göstereyim,

  çelebiciğim ben de var dekupaj :)) kendime emeklilik hediyesi olarak aldıklarımın içinde bu da vardı… Ağız tadıyla birşeyler yapamadım daha, hep ev tadilatı ile uğraştım, inşallah bu yaz başlarım marangozluğa…Bu sandık balkon, veranda için iyi, su geçirmez kumaş kaplı ya, koltuk minderlerini örtüleri koymak için idealmiş, gece burada çiy yağıyor çok…

 3. DenDenAk

  Dekupaj makinesi olanlar güle güle kullansınlar.Böyle bir pufsandığı örgülerimi koymak için kullanabilirdim.Bir anda birkaç tane başlanmış örgümü ancak alırdı.

 4. fiamma1

  sevgili celebi74 cugum bunlardan benim yazlıktada var ama içlerine senin yaptığın gibi kitap koymazsan oturamazsın yamrulur gibi geliyor. ama önerin guzel yani suntalar ve kösebentlerle yapılır boyle bir puf sandıklar:)) paylaşımına teşekkürler sen de iyi günlerde kullar sorması ayıp olmazsa kaca aldın bunu???

 5. mtnaz11

  Ne kadar kullanışlı bu sandık böyle.Üzerine otur, içini doldur, kullanmadığında da katla kaldır.İyi günlerde kullan, keyifle.

 6. banuca

  çelebiciğim, güzel kartını aldııım, doğup büyüdüğüm istanbul’u şöyle bir andım, veee zarfına da bayıldımmmmm, çok teşekkür ederiiiim…

 7. Daliya

  İşte çelebi bu hep sandıklı puf yapıcam sandıklı puf yapıcam dediğim bu üzerini bu pofuduklarla yapmayı düşünüyordum ama bir türlü için e koyacağım kontraplakları ben kıl testeresiyle kesemedim. Benim ki başka bir şeydi sanırım kıl testereyle kesmeye çalıştım olmadı. Sergun’a göndermek lazım kesmesi için yada banucadan dekupajını ödünç almak…

 8. findikkurdum

  sandıklar ne kadar da pahalı,güzel olanların yanına yaklaşılmıyor.ama dikdörtgen bi sandık yaptır,üzerini böyle kaplat/kapla.ortaya böyle bi şaheser çıksın.çok çok güzel olmuş,içine herşey konulur bunların.puf olması da ayrı bi güzellik olmuş.salonda bile durur :)aklına fikrine ellerine sağlık çelebi.çok beğendim

 9. gulseyhan

  bu ne guzel bir calısma olmus celebi koy oturma odasına doldur yunlleri otur ustune ör tam bana goreymis eline saglık

 10. fiamma1

  suntaları istediğiniz ebatlarda kestirip o dediğim köşebentlerle birbirine vidalayarak hic kesip biçme islemi olmadan yapabilirsiniz..

 11. celebi74

  fiamma cığım 20 TL ye aldım…bendeistiyorum.com da kare olanı satıldı bir ara ama ben yetişip de sizlere haber veremedim..başka bir alterantif satış yeri duyarsam haber vereceğim..

Bir Cevap Yazın