Sarışın amigurumi bebek

-

amigurumi-sari-sacli-bebek-el-orgusu-oyuncaklar-1
Merhaba, sizlere ilk yaptığım çalışma olan bahçivan kızımı tanıtmak isterim. Evde bulunan ve hiç kullanılmayan (küçük kızıma işlerden fırsat bulursam bir şeyler örerim diye aldığım) ipler ve dantel Ören Bayan ipi ile yaptığım ilk çalışmam. Yaparken hiçbir bilgim olmadan içimden geldiği gibi ördüm. Yapamam ve hiç deneyemem deseydim bugün bir tane bebeğimiz bile olmayacaktı. Bu bebeğin fikir sahibi ananemdir ki kendisi mısır püsküllerinden ve kabukların da koçanından müthiş bebekler yapardı. Ananemin tatlı fikirleri ile ördüğüm ilk bebeğim.
Aslında zor olan bir şey yok, hamdolsun Rabbim’in izni ile isteyen herkes yapabilir. Yeter ki tığı ve ipi elinize alın ve yaratıcılığınızı dinleyin. O size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.
Hangi ipi kullansam nereden başlasam diye düşünmeyin, başlayın devamı gelecektir. Her kadın yeteneklidir…
Sevgiyle kalın.
instagram sayfam
amigurumi-sari-sacli-bebek-el-orgusu-oyuncaklar

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
otzgua

1985 Iğdır doğumluyum. Kütahya Dumlupınar Ünv. Kamu Yönetimi mezunuyum. Evliyim bir kızım var ve Kütahya da yaşıyorum. Özel sektörde çalışmanın insanı köleleştirdiğini ve monoton bir dünyaya alıştırdığına inanıyorum. Orman kanunlarının geçerli olduğu iş hayatının bana göre olmadığına kanaat getirdikten sonra hobilerime yöneldim . Başlarda kızıma sağlıklı organik yemekler derken organik oyuncakların içinde buldum kendimi. Hiç denemediğim şeyleri yapmak ve tabikii Allahın lütfu ve izniyle bu güzel bebişleri yapmaya başladım. Çok keyif verici ve şükür içeren bu işle uğraşmak bana nefes verdi...

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın