Çarşamba, Nisan 26, 2017

14 YORUMLAR

  1. elinize sağlık. Bende aynı işlemi şekil verilebilir kalınlıktakki metal renkli tel ile yaptım. ama fotoğraflayamadım….

  2. sserapp, yorumunuz için teşekkürler…Evet bu konuda haklısınız. Sarmaşıkların doğal halleri ve gündüz görünümü yapılanın daha iyi anlaşılması açısından iyi olurdu.Ama o kadar kısa bir sürede yapıp fotoğrafladım ki işin o tarafını düşünemedim. Bu da bana bir tecrübe oldu…:)

  3. banuca, yorumunuz ve dikkate değer uyarınız için teşekkürler… En kısa zamanda bunun için bir önlem almayı düşünüyorum.:)

  4. Fotograf çok etkileyici ayni kataloglardaki gibi:) birde gunduz gozuyle gorsek arkdaslarin dedigi gibi ve daha neler paylasicaksiniz bizimle acayip merak ediyorum;)

  5. cadikazani, bu gerçekten bana ders oldu. Artık tüm çalışmalarımın sabah, öğlen, ikindi, akşam hallerini fotoğraflayacağım…:))

  6. ya bayılıcam şimdi, uzun zamandır giremedim onmarifete (kardeşimin nişanı için istanbuldayım bir aydır) kaçırdıklarımı yakalamak için başlıklara bakarak ilerliyorum, hangi başlık ilgimi çekse ve tıklasam sen çıkıyorsun karşıma, sen ve harika çalışmaların, ağzım bir karış açık, çenem yerlerde, süpersin valla daha ne diyim….