Şato ikizler kapı süsü

-

keceden-satolu-kapi-susu
Son zaman yaptığım ürünleriden bazıları sizlerle paylaşayayım dedim. Bu şatolu keçe kapı süsü yakında doğacak ikiz bebekleri Bilgekağan ve Ülkü Şura için sabırla ve sevgi ile hazırladım. O kadar severek yaptım en sevdiğim çalışmalarımdan biri oldu ki… Kocaman keçeden bulut elyaf dolgulu dikildi ve üzerine elyaf dolgulu şato inşa edildi. Rengarenk metal kovalara çiçek konuldu, itiraf etmeliyim epey uzun bir çalışma oldu şatolu kapı süsüm.

keceden-satolu-kapi-susu-
Ve minik prenses prens ikizlerin doğum anını ve evlerindeki oda kapısını süsleyecek ürününden bazı görseller
Kapı süsü yüksekliği 85 cm, eni 70 cm. Bence kapı süsü yapılacaksa büyük ebatlı bir ürün hazırlanmalıdır, sizce?

keceden-satolu-kapi-susu-2
Elif Hanım biricik oğlu Bilgekağan ve kızı Ülkü Şura’yı onu heyecanla bekleyen baba adayı Alper Bey bebekleri bu şato kapı süsüyle karşılar yakında.

keceden-satolu-kapi-susu-3
İkizler için kocaman şatoyu iplik, keçe ve elyaf kullanarak diktim ve böylece odaları masalsı şato teması ile süslenmiş olacak. Ah bir bebek olsam! :)

keceden-satolu-kapi-susu-4
Ülkü Şura keçe prenses :)

keceden-satolu-kapi-susu-5

keceden-satolu-kapi-susu-6
100 % sevgi ile yaptım.

keceden-satolu-kapi-susu-7
blogum

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın