Şehzade kaftanı sünnet hediyeliği

-

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri
Merhaba sevgili 10marifetliler. Çok uzun zaman oldu, zaman geçtikçe de sizlerle paylaşacaklarım birikmiş. Günlerdir bir yandan fotoğraflarımı düzenliyor, bir yandan da düzenlenenleri bloguma yüklemeye çalışıyorum. Bir de yetişmesi gereken siparişlerim var :)
En son yaptığım ürünlerim arasında bu sünnet hediyelikleri var. Hasan’ımız için 200 adet şehzade kaftanı şeklinde sünnet magnetleri hazırladım. Resimde gördüğünüz gibi krem rengi kalın keçeden elde keserek yaptım. Kaftanlarımı Hasan’ın sünnet kaftanına uygun olan renklerdeki su taşlarıyla süsledim.

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-2

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-3

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-5

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-6

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-7

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-9

Bu da tüllenmiş ve etiketlenmiş hali. Arkasında da lavanta ve mıknatıs var.

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-10

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-11

Etiketleri de yine Hasan için tasarlayıp bastırdım. Gerçekten çok emek ve sabır isteyen bir çalışmaydı. Bu modelimi kına kaftanına dönüştürülmüş şekliyle de sipariş verebilirsiniz. Hoşçakalın.

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-12

kece-kaftan-sunnet-bebek-hediyelikleri-15
blogum

3 yorum gelmiş

  1. Merhaba. Ben resimlerin altına yerleştirmiştim yazıları. Fakat siz düzenlerken bütün yazıları yukarıya almışsınız. Cümleler anlaşılmıyor ve uygun olan yerlerinde değiller. Düzeltirseniz çok sevinirim. Sevgiler
    Ebrar

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com