şeker gibi kalemler..

-
şeker gibi kalemler..
şeker gibi kalemler..

bayram şekeri gibiii ben bunları ramazanda iftar yemeğinde birer anı olsun diye okul arkadaşlarıma hediye ettimdi..önümüz bayram.. hani miniklere mendik çorap verirler ya birde bu kalemlerden eklesek nasıl olur..

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
celebi74

işletme okuyup muhasebeci olmaya çalışsada kız meslek lisesinde okumuşluğu dikiş nakış örgü yani kısaca elişlerine karşı olan hayranlığı hiç bitmemiş bir insan..

13 yorum gelmiş

  1. aytacrafts

    çok güzeller canım benim,ama daha da güzel olan birşey var,oda senin bu kadar düşünceli incelikli biri oluşun,küçük şeyler büyük mutluluk verir bazı insanlara,okumaktan bile mutlu oldum bu yazıyı,ellerine gönlüne sağlık çelebim:)

  2. dileek

    cok guzel olmus ellerınıze saglık yarın kalemlerı alıp bende ogrencılerıme yapmak ıstıyorum ınsaallah yaparım :) cocuk sevındırmek kadar guzel bişey yok

  3. celebi74

    sevgili şeker arkadaşlarımmmyorumlarınıza ancak cevap yazabiliyorum.. gecikme için üzgünüm.. beğenileriniz beni mutlu etti..evet bayram için hazırlayacağım inşallah bende..bazı günlerde anı bırakacak objelerin olması hoşuma gidiyor..alternatifler düşünüyorum ama başka bişi bulamazsam bayramda yine kalem dağıtacağım miniklere.. :))daliya ama sen de gel.. sana da bir tane ayırırım .. .:))))

Bir Cevap Yazın