Cuma, Ekim 28, 2016
şemsiye mi çanta mı?

şemsiye mi çanta mı?

7

sizce bir şemsiye nasıl olur da bir çantaya dönüşür? ben inceledim inceledim yine de akıl erdiremedim.burada gördüm,çok ilginç,değişik ve hoş bir tasarım.bizimkilere de göstereyim dedim hemen.

7 YORUMLAR

  1. Galiba şemsiye iki kat kumaştan yapılmış, yarı katlı durumda iken alttaki katı şekilde görüldüğü gibi çevirip saplarından karşılıklı tutunca çanta şeklini alıyor. Paylaşım için teşekkürler, güzel bir fikir. Evdeki şemsiyelerimizede uygulayabiliriz.

  2. hadi canım, ben uygulayamam yamalım, nerde bende o kabiliyet, sen yaparsın ama, kırkyamalısını bile yaparsın sen ne de güzel olur….güzel fikir, şemsiyeyi evde unutup yağmura yakalanmayız çünkü çantada her daim şemsiye bulunmuş olur:)))))))

  3. Çok güzel ve uygulanabilir bir tasarım!Hani caddede yağmur yağarken alışveriş yaparsınız da şık dükkanlarda şemsiye torbası verirler ya onun entegre hali…

  4. benimde cüzdana dönen bir yağmurluğum var geçen hava birden açınca fazlalık olmasın diye katlamak istedim, nafile beceremedim gitti.Bunu görünce hatırladım takıldıydım mevzuya gidip bi çalışayım.