Pazar, Ekim 23, 2016
şemsiyenizi baştan yaratın

şemsiyenizi baştan yaratın

66

vallati süper olmuş. çoookkk şirin :)bakınız:

bayılmış olmalısınız siz de benim gibi :) yanılıyor muyum? yapım aşamaları için buraya tıklayıp, açılan sayfanın altında Go to page 2 ye tıklayınız.bunlar da hoşunuza gidecekbasit ama şirin şemsiyedefter kaplıkları ileşahane fikirkaryola başı ile evcil fikir :D farklı fikirleri sevenlere

66 YORUMLAR

 1. İsteme sebebim de şu evde durunca bişeyler yapasım geliyo ama bitürlü güzel bişey çıkmıyo kafayı yedim…. Bi zorlama görev falan olunca bana ilham geliyo.Şart yani yarışma şart şuan :))

 2. ya kendi öz anne babamıza bin nazla iş yapıyoruz iş başa düşünce hiç istemediğin insanlara bile hizmet etme durumunda kalabiliyorsun.. 40 kere söyletme anneciğe gitde bi öp anam diye:)

 3. :)) aaaa sen geleceksin de ben yapmayacak mıyım ayol.gel tabi bak neler yapıyorum:))) nerde gezeceksiniz karşınıza çıkıyım ben de bir anda:)) yakama gül takarım tanı diye beni…

 4. alırım ben onun gönlünü :) aloneness pasta yaparak alıyomuş ben de bi temizlik yaptım mı tamamyelkenler suya :D dediğin de doğru valla. en güzelini hakeden anneler halbuki…şansına da istanbulda yağmur var yarına sürmese bari, tabi hangi şehirdesin bilmiyorum ama.

 5. konyada favoride bende konyadayız:)) onun yerine ben cevap veriyim:))evet ya favorim köşe başı olunca:) ha bide kibritin önü var:))

 6. yokumdiyor diyor ki;alırım ben onun gönlünü :) aloneness pasta yaparak alıyomuş ben de bi temizlik yaptım mı tamamyelkenler suya :D dediğin de doğru valla. en güzelini hakeden anneler halbuki…şansına da istanbulda yağmur var yarına sürmese bari, tabi hangi şehirdesin bilmiyorum ama.

  yeni gördüm inan konyadayım yeterincede sıcak :))) tmm temizlik yap sende:))

 7. alonenes diyor ki;konyada favoride bende konyadayız:)) onun yerine ben cevap veriyim:))evet ya favorim köşe başı olunca:) ha bide kibritin önü var:))

  diyecektim lcw olmasın kibritin önü olsun diye caymıştım bak seninde aklına gelmiş:))))