Cumartesi, Ekim 22, 2016
sen masa örtüsü müydün yaaa?

sen masa örtüsü müydün yaaa?

20

Hazır masa örtüsünden ne yaptım dersiniz?Bir süredir evde küçük maliyetli büyük değişikliklerle uğraşıyorum.Sıra banyoya geldi.Lojmanımızın küçük bir banyosu var.Renk değişikliğiyle farklılık olsun dedim.Şansımda yaver gitti.Bugün bir alışveriş merkezinden uygun fiyata klozet takımı aldım.Çamaşır makinemin örtüsü mavi takıma uymayacaktı,hazırlar cazip gelmedi.

Ben de yukarıda görmüş olduğunuz masa örtüsünü aldım.Hem mavi hemde hoş bir desen üstelik yalnızca 6 lira.Polyester olması ayrı avantaj.Eve gelir gelmez makineme oturup örtümü diktim.Kalan parçalardan da hem dolabıma ,sabunluğuma ve deterjanlığıma örtü çıktı:)))Mavi mavi pek hoş oldular…eee sizinle paylaşmasam olmazdı dimi ama?

20 YORUMLAR

  1. akla bak ya :)))))))))))))))valla şahane olmuş gönül abla o örtünün moruda varmıydı:))))))))))))))gerçekten çok begendim genelde makina örtüsü istedigini bulmak zor ne güzel degişik bi örtü olmuş elerine saglık kendinin yapmış olmakta insana ayrı bi zevk veriyo

  2. Geçen hafta cuma pazarına gittim.Sırf bir kaç çeşit çiçekli kumaş bulmak için.Nerde hepsi çarşaflık.Ben de biraz daha tok kumaş arıyordum kırkyama için , inan ki koca pazarda bulamadım.Bu yaptığının hiç akla gelmiyecek olay.Gerçekten tebrikler.Çok da güzel hazırlamışsın.Ben şimdi hazır masa örtülerine bakmazmıyım……Teşekkürler.

  3. yaratıcı insanın hali başka oluyor:)bu aralar çok formundasın anlaşılan. güzel güzel işler görüyorum senden. bu da harika olmuş, ellerine sağlık.

  4. Masa örtüsü kendini unuttu bende teşekkürü unuttummm:))))Çookkkk teşekkürlerrr…Sibelcim fikir verdiysem ne mutlu bana.Bazen aradığımızı farklı yerlerde bulabiliyorz gerçekten:))

  5. EvdeBirMelek diyor ki;yaratıcı insanın hali başka oluyor:)bu aralar çok formundasın anlaşılan. güzel güzel işler görüyorum senden. bu da harika olmuş, ellerine sağlık.

    Bu ara gerçekten çok yoğunum.Sayfamda güncelleme bile yapamıyorum..Çok şey var paylaşacak:))Bu arada bebek nasıl?

  6. asilkan35 diyor ki;hemşehrim birtanesin antenlerim üzerinizde takipçinizim ellerinize saglık müthişsin

    Çokkk teşekkür ederimmm… sevgilerr