Cumartesi, Ekim 22, 2016
Seramik Boyamalarımdan Birkaçı

Seramik Boyamalarımdan Birkaçı

19

İlk iki resimdeki seramik objeleri şampanya rengi akrilik boya ile boyayıp üzerilerine beyaz boyutlu boya ile desen yaptım.

Bu resimdekileri ise beyaz akrilik boya ile boyayıp, arka taraflarına altın rengi eskitme yaptım. Beyaz sprey boya kullanmadığıma da çok pişman oldum. Bence bu tarz seramiklerde sprey boya çok daha iyi sonuç veriyor.

19 YORUMLAR

  1. kalem değil mavicim, boya tüpünden sıkılarak yapılıyor. Boncuk boyası da deniyor. Ahşap boyamada kullandığımız normal akrilik boyalardan farkı sıkıldığı zeminde kabarık bir görüntü bırakması.Bloğuma mesaj da bırakmışsın, gördüm ve mutlu oldum:)

  2. zeshuregi diyor ki;Masha Allah i like these decorative pieces most,Allah & Muhammad(s.a.w)wonderful ideas..lots of love from Pakistan :)

    çok dindar gördüm sizi :))))))

  3. heh işte yaptıklarınıza bakınca resmini koyduğunuz ürünler gelmişti benimde aklıma ben bu tüplerden sıkarken düzgün bir hatta ilerlemeyi bir türlü beceremedim gitti. Tek fark aldığım marka farklı belki noktalar koyarken değil ama çizgi halinde sizin uyguladığınız gibi bir hat takip etmek mümkün olmadı kalınlı inceli ve koparak ilerlemesi hoşuma gitmedi belkide farklı bir markada denemem lazım.bilemedim siz nedersiniz

  4. kondor diyor ki;heh işte yaptıklarınıza bakınca resmini koyduğunuz ürünler gelmişti benimde aklıma ben bu tüplerden sıkarken düzgün bir hatta ilerlemeyi bir türlü beceremedim gitti. Tek fark aldığım marka farklı belki noktalar koyarken değil ama çizgi halinde sizin uyguladığınız gibi bir hat takip etmek mümkün olmadı kalınlı inceli ve koparak ilerlemesi hoşuma gitmedi belkide farklı bir markada denemem lazım.bilemedim siz nedersiniz

    çok zor gülüm çok zorboşver detayı şunu dinle :))sevmezsen başka yollarım :))