Cuma, Ekim 28, 2016
seramik tabağa dantel bastırsam?

seramik tabağa dantel bastırsam?

20

evdeyim…ve biraz çalışmak istiyorum…önce seramik hamurumu,merdaneyle açtım…

geçenlerde burada görmüştüm..seramiğe dantel bastırıp desen çıkartmayı..ben de aynısından yapmazsam çatlarım :)))danteli hamurumun üzerine serip,oklavayla üzerinden geçtim..

aa ne güzel çıkmış dantelin deseni di mi?

bu işi çok sevdim…

bu haliyle çok güzel oldu…bi de kuruyup boyandığını hayal edin…

ama fazla sade geldi gözüme…tutmayın beni…içine de güller ekleyeceğim…

işte böyle bişey oldu…

20 YORUMLAR

  1. geçenlerde ismini hatılayamıyorum şuan bir arkadaş bir siteden alıntı yayınlamıştı altına da yazmıştı figen abla mutlaka denemeli diye. hiç kaçar mı ablamızdan. abla bu kadar güzel şeyleri nereye koyuyorsun??

  2. zaten ben de oradan akıl etmiştim :)))))bunlar yıl sonunda kursiyerler tarafından sergilenecekler can…sonra da turistik bir tezgahta satılacaklar…teşekkürler beğendiğin için bitanemmm :)

  3. yaa sorma :))))söylemeye korkuyorum ama ben bu örtüyü kızıma çeyiz diye örmüştüm :)))kız görse beni gebertir…ama sanatçının çıldırma noktası ne yapayım :)))))))))))))))

  4. ayy figen abla dantele yazık olmuş sanki ya:(hani şu plastik desenli masa örtüleri varya onlardan kullansan da olabilirdi ama sadece bir öneri tabiii ellerine sağlık:))

  5. yeter ki kızım görmesin…ben onu yıkar paklar kaldırırım merak etmeyin :)))))bu arada bilgisayarım bozuldu..şu an kardeşimin evindeyim…bir süre bilgisayarsızım..beni merak etmeyin…

  6. merhabalar ben burda daha yeniyim öncelikle yaptığınız herşeyi hayranlıkla tek tek inceliyorum seramik hamuru ile çok yakından ilgilenmeye başladım bu aralar figen ablanın yaptığı herşey muhteşem eline emeğine sağlık figen abla beni mağzur gör acemi de ama yaptığın ürünleri nasıl fırınlıyorsun daha doğrusu ben evdeyim nasıl yapıcam şimdiden teşekkürler