Cuma, Ekim 28, 2016
Sergun’a Teşekkürler

Sergun’a Teşekkürler

17

Sergun’un 30 Haziran’da Çöp Adam Panolarım başlıklı yazısında paylaştığı çöp adamlardan ben de kupa boyadım.Almanya’daki diğer kuzenime gitti bunlar da.

17 YORUMLAR

  1. çoook güzel olmuş kesinlikle, bayıldım.cherryblossomgirl, sana da teşekkür ederim.bu arada kupanın biçimi çok hoşmuş.boya hakkında detay rica etsem, merak ettim ne ile boyandığını..

  2. Birkaç küçük darbe nasılda güzelleştiriyor en basit objeyi bile, ellerine sağlık, ne kadar düzgün ve güzel desenlemişsin, baskı gibi adeta…

  3. Cherry Blossom Girl çok teşekkürler. Sergun hakkında ben de aynı fikirdeyim.Sergun sana 2 kere teşekkür ederim. Siteni de takip ediyorum. Gerçekten yaptıkların çok hoş şeyler. Talens’in porselen boyasıyla boyadım ve fırınladım. Normalde bulaşık makinasında bile çıkmaması lazım ama çıkıyor. O yüzden elde yıkanıyor. Kupanın biçimi benim de çok hoşuma gidiyor.Anekzura, Banuca içten yorumlarınız için sizlere de çok teşekkürler.

  4. eline sağlık.. çok güzel olmuşlar… süper…sergunum bak sana gene harikasın diyorum şimdi çünkü harika bir çalışmaya ilham olmuşsun.. işte sen harikasın :))

  5. çok şirin ellerinize sağlık zaten sergun sayesinde hepimizin çok şirin birşeyleri oluyor olmayanlarında bir gün mutlaka olacağından eminim :) sağolun hanımlar

  6. Teşekkürler Nrhnmrl.. Gerçekten de insanın kafasında bir sürü fikir oluşuyor. Bir de gerçekleştirebilsem :))