Salı, Ekim 25, 2016
SeSi’den Minyatür Pano

SeSi’den Minyatür Pano

38

Yatak odası kapısı için minyatür pano çalıştım. Başuclarına kuşlu bir tablo yerleştirdim. Pötikare kumaşla çerçeve diktim. Detaylar ve ayrıntılı fotoğraflar SeSi-Yorum’da…

38 YORUMLAR

 1. Aaaaa uyumamışlar… televizyon mu seyrediyorlar ? :)))Sesibercim tühhh bunlar ayaklarını yorganına göre uzatmayıda bilmiyorlar galiba :)))ba-yıldımmmm :))

 2. aaaaaaaa :))))bu ne kadar tatlı bir kompoziyon sesicik…ay bunu ben de çalışayımmmmmmmm

 3. Sevgililer Günü için çok hoş bi hediye olurdu doğrusu:)Elinize sağlık Sesiber..

 4. Az önce ne zamandır uğraşıp yapamadığım teknik bir konuyu kurcalayarak yaptım. Ona sordum, buna sordum, çok zor, vs…dediler. Yaptııımmmm :) Sevindim, buraya geldim, yazımı gördüm, yorumlarınızı gördüm; daha da sevindim. Sizin de yarın sabah kocaman mutluluklarla, güzel sürprizlerle güne uyanmanızı diliyorum, taaaa içimden:)

 5. Ben sabaha heryerde asılı,kurumuş toplanmayı bekleyen çamaşırlar ve bolca ütüyle uyandım. Gece yatarken uykulu onları astığımı unutmuşum, sabah manzara başımı döndürdü. Akşam eşim bir bavul dolusu bir haftalık kirli çamaşırla geldi.Onlar hala uyuyor,birazdan kahvaltı olayına girieceğim. Ama mutluyum:)Çok teşekkür ederim arkadaşlar, Hepimize GÜNAYDIIIIN!!!

 6. Pek cici, pek sevimli olmuş sesi ellerine sağlık.Ütüye yardıma geleyim mi?

 7. <blockquote>Ben sabaha heryerde asılı,kurumuş toplanmayı bekleyen çamaşırlar ve bolca ütüyle uyandım</blockquote> ay ianamıyorum sana ya benimkiler çamaşır makinesindeydi nasıl oraya buraya atıp işe yetiştiğimi unutmuştum. Akşam aç karnına soğuk eve girdğ. karşılacağım manzarayı unutmak için senin şu panodaki dalıp gideyim ben. En güzeli küçük düşler. Bana dekorasyoncumuydun demiştin ya cevap veriyorum:tencere +dip+ kara :)

 8. tam çamaşır kısmını okurken benim makine sıkıyorum birazdan gel sesini verdi bende de manzara aynı olacak :)bu çifte bayıldım ellerine sağlık sesicim

 9. Uyy bunların yorganlarını kısa dikmişsin sevgili Sesiciğim, ölçü almadan biçtin galiba:)) Yine fistolar çok şıklaştırmış:)ellerine sağlık:)) ütü için kolay gelsin:))kışın ne zor yaa şu kurutma işleri sanırım her evde aynı sorun var:(

 10. Çok sağolun güzel yorumlarınız için :)Saat bu saat oldu ben hala ütüye başlayamadım. Ye-iç-gez-eğlen oldu bugün. Şimdi de Kurtlar Vadisi izliyoruz çekirdek çitleyip :) Tembellik güzel şey ama kısa sürmeli. Ben böyle oturup oturup gece yarısından sonra geliyor ilhamlarım. Sonra da dağıtmayayım ortamı diyorum, günler geçip-gidiyor…Ben gidip çok sevgili, ünlü ve saraylı dostlarımın ikram ettiği dakotamı kesme,oyma egsersizlerime devam edeyim.

 11. canım benimm…neler kaçırıyorum dedim yine…benim sebastian bile hasta oldu görünce…yetenek abidesi güzeller güzeli dostum benim..bu arada yolun açık olsuunn:))) iyi toplan unutma bişeyiniii..

 12. hihihi sesini duydum ya doping oldu bana, atom karınca gibi toplandım. Sebastiana selam, çok pizza yemesin :))asenayağmur çok teşekkür ederim.

 13. bak bak doyamadım bu ne güzelliktir böyle allahım:) işte mutluluğun resmi fazla söze ne hacet…

 14. çok şirin olmuş, ne zaman nasıl yapılıyor bunlar ya, ben mi çok tembelim nedir. millet yapı yapıveriyo. oğlum kreşe gitsin inşallah başlayacağım bişeyler yapmaya ;)

 15. Çok hoş çok sempatik, bayıldım…Sesiciğim bugün seni inceledim ne güzel şeyler yapmışsın ben bakmayalı..harikasınhayat akıyor….

 16. Ne güzel yorumlar gelmiş okumamışım.Gülin, Neslim, Esinselim, Minecim, Yamalı bohçam çok teşekkür ederim.Gamyciiiim, sahalara dönüyorsun çok şükür. Şen şakrak sesini duyurdun ya bana dün, günüm güpgüzel geçti:)Güneşedoğru yeni evliler sanırım :)) Çok teşekkürler.

 17. bu nasil bir guzellikmis de gormemisim eskilerde kaldigi icin. sizi cok tebrik ederim. diger bazi islerinize de baktim da zaten yeteneginizin siniri yok masallah.