SeSi’den Romantik Kuşlu Peçete Yüzükleri

-

Hep aklımdaydı kuşları peçete yüzüklerine kondurmak. İki sevdiğim kuş ve püskülü peçete halkasının üzerine kondurdum. İşte böyle oldu…Son zamanlarda yaptığım en rafine, en sade çalışma ilan ediyorum kendisini. Beyaz iş peçeteleri de gençliğimde ellerim ve singer makinamla işlemiştim :)

20 yorum gelmiş

  1. kuşlar öyle masumki her yere yakışıyorlar dimi.sende daha bir şirinleştiriyorsun bu şirin şeyi:)ellerine sağlık.gerçekten hem sade hem şirin olmuş.

  2. Çok teşekkür ederiiim:))Banucum 38,5 yaşındayım, onları işlediğimde 17 yaşındaydım. Liseyle üniversite arasında 1 yıl ara vermiştim, annem zorla beyaz iş kursuna yolladı beni. İşte o zamanın mahsulleri.

  3. sesiciğim, şöyle benim gibi 53 lere gelince senin yaşına gençlik yılları diyoruz da, 17 ler ilk gençlik oluyor o zaman :))Amaaan, ruhumuz genç ya :)))))

  4. Çok teşekkür ederim arkadaşlarım :)Banu öyle valla. Ben kendime söz verdim zaten, yaşlansam da yaşlı gibi davranmayacağım. Hep deli olacağım :)Gesmeye gidiyorum, akşama görüşürüz…

  5. Hımmm… Bu renk, bu model… Böyle ne güzel olmuş …Bu arada ayıptır sorması, altta bir de güzel dantel var,ince ince örülmüş . O da ” gençlik ” marifetlerinden mi Sesibercim?

  6. Bendencim, Özdencim yok dantel örmeyi bilirim ama örmeyi sevmedim, sevemedim. Annem çeyizime ördürmüştü. Teşekkür ederim yorumlarınıza.

  7. Sesi çok sevdik bu peçeteliği, beyaz, çok şık, çok saf.Sitende geçen gün bir yorum problemi vardı oraya yazamamıştık

  8. sesii nerelerdesin tatilde tabii ki ben bunu güzelliği yeni gördüm ellerine sağlık arkadaşım çok güzel olmuuuş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçe çerçeveli ayna yapımı

| | 0 Yorum

Uzun zamandır keçe ile bir şeyler yapmıyordum. Elimde kalan keçelerimi ayna çerçevesi olarak yapmayı düşündüm. Çantada ya da dekor olarak kullanmayı düşündüğüm aynalarımı keçe ile birleştirmek gerçekten işe yarar bir...

Sahanda yumurta şeklinde keçe nihale yapımı

| | 0 Yorum

Sahanda yumurtanın görüntüsünü çok sevimli bulurum. Bu nedenle keçeden sahanda yumurta şeklinde nihale yapmaya karar verdim. Şu sıralar elimdeki keçelerden kurtulmaya çalıştığım için keçelere gömülmüş durumdayım Malzemeler çok basit. Beyaz...

Keçeden çaydanlık kılıfı yapımı

| | 0 Yorum

Keçeden çaydanlık kılıfı yapımı paylaşacağım bugün sizlerle. Çaydanlık kılıfı kullanmak alışkanlık halini aldı. Bir ev dekorasyon mağazasından aldığım kılıfın kalıbını çıkarıp yeni bir çaydanlık kılıfı yaptım. İhtiyacımız olanlar: Kalın keçe...