Sesi’nin Bohça Aksesuarları

-

Nişan ya da düğünlerde hazırlanan bohçalar için yaptığım aksesuarlar. Cam inci, akrilik boncuk, 0.30 mm. lik tel, metal şapkalar ve püskül kullanarak yapmıştım.

Daha fazlası blogumda…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

12 yorum gelmiş

 1. nalana

  çok değişik bir konu ve fikir…aklına eline sağlık.Böyle incelikler heryerde yok biliyorsun.Bizim oralarda herşey daha bir özenli

 2. sesiber

  Kendi yazımın yayınlandığını bile görmemişim. Ne çok yazı geliyor bu ara. Ben de diyorum kaç gün oldu uuuuhuu…Çok teşekkür ederim yorumlarınıza.Nalan ablacım öyle gerçekten. Bir de burada krize yenilmeyen tek sektör çeyiz sektörü. Düşün artık düşkünlüğü.

 3. embir

  Sesicim emeğine sağlık arkadaşım, her zaman dediğim gibi tarz işte, hemen anlıyorum bunlar sesimin elinden çıkmış diye. Çok güzel olmuşlar, diğerlerine de bayıldım.

 4. SEMYIL

  ben tam olarak gözümde canlandıramadım.sesiber kusura bakma,bunu bohçayı dört bir ucundan toplayıp bunun içinden mi geçiriyorsun.nasıl oluyor ? peçetelik gibi mi ?

 5. sesiber

  Evet Semyıl dediğin gibi. Blogumda devamındaki fotoğraflarda başka modeli de var. Birinin nişan sandığını bu şekilde hazırladık ama fotoğraflayamadan gitti. :(Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

 6. SEMYIL

  benim kadeh süslerimde buradaydıhttp://www.10marifet.org/yazi/boncukhaniiimmm-tesbitboceeeee-bakiiiiinnnn

Bir Cevap Yazın