Cuma, Ekim 28, 2016
Sesi’nin Bohça Aksesuarları

Sesi’nin Bohça Aksesuarları

12

Nişan ya da düğünlerde hazırlanan bohçalar için yaptığım aksesuarlar. Cam inci, akrilik boncuk, 0.30 mm. lik tel, metal şapkalar ve püskül kullanarak yapmıştım.

Daha fazlası blogumda…

12 YORUMLAR

  1. çok değişik bir konu ve fikir…aklına eline sağlık.Böyle incelikler heryerde yok biliyorsun.Bizim oralarda herşey daha bir özenli

  2. Kendi yazımın yayınlandığını bile görmemişim. Ne çok yazı geliyor bu ara. Ben de diyorum kaç gün oldu uuuuhuu…Çok teşekkür ederim yorumlarınıza.Nalan ablacım öyle gerçekten. Bir de burada krize yenilmeyen tek sektör çeyiz sektörü. Düşün artık düşkünlüğü.

  3. Sesicim emeğine sağlık arkadaşım, her zaman dediğim gibi tarz işte, hemen anlıyorum bunlar sesimin elinden çıkmış diye. Çok güzel olmuşlar, diğerlerine de bayıldım.

  4. ben tam olarak gözümde canlandıramadım.sesiber kusura bakma,bunu bohçayı dört bir ucundan toplayıp bunun içinden mi geçiriyorsun.nasıl oluyor ? peçetelik gibi mi ?

  5. Evet Semyıl dediğin gibi. Blogumda devamındaki fotoğraflarda başka modeli de var. Birinin nişan sandığını bu şekilde hazırladık ama fotoğraflayamadan gitti. :(Çok teşekkür ederim arkadaşlar.