15 yorum gelmiş

  1. Çok teşekkür ederiiim:)Ben renkli keçeleri Ankara’dan aldım. Çıkrıkçılardan. Açık adres isterseniz yazarım. Afyon’dan da doğal renkler daha önce gelmişti. Bu arada Neduk bu hafta çok yoğun geçti, mesai saatlerinde aramayı unuttum o bayanı. Ankara dönüşü bizzat gideceğim yanına. Okulda işlerim var zaten.Gittigidiyordan kim alır bunları. Etsyde üyeliğim var ama banka hesabı açmadım henüz.Zaten blogda da yazdığım gibi başka planlarım var. Yaparsam paylaşırım. Bugünlerde elime birşey alamadım. Kendime bakım, rektefe, restore falan yaptırdım azıcık. Bugün de alışverişe gittim, çok ucuzluk var iyi markalarda. Geldiğimden beri de odamı darman duman ettim, onu onunla bununla giyip deneyip. Kadın olmak pek güzel. Allahım sana şükürler olsun dedim.

  2. Bardak aktlıkları çok güzeller, çok severim zaten, keçeden çok güzel olmuşlar, ellerine sağlık..Broş ise süper:) bayıldım…

  3. Sesi gene harkalar üretmiş.Broşa da bayıldım.Sesiber şu adresi bende rica ediceğim belki postayla gönderirler de bende renk renk alabilirim.

  4. bardak altlığının durumu, peçetelik denilen icatların durumu ile aynı kaderi paylaşır bende..kullanılıyo mu her ikisi de gerçekten çok merak ediyorum. bu bardak altlıklarını başka yerlerde kullanırım ben.

  5. ben kullanırım bardak altlıklarını, sıcak çay bardağı (maglar) leke yapar sonra, peçetelikleri misafir gelince ya da özel ve romantik akşam yemeklerinde tercih ederim.

  6. sesibercim sende de “tutmayın beniiiiii” hali görüyorum :)))çok şirin ve güzel olmuşlar hepsi birer çiçek gibi olmuş.toka/broş da bir harika :))

  7. olmaz ki….böylede güzel yapılmaz ki….eline,yüreğine sağlık arkadaşım.söyleyecek söz bulamıyorum,o kadar güzeller ki:)

  8. bende bardak altlıklarını hep kullanırım. hatta yatağımın yanındaki komidinin üzerinde bile vardır. Şimdi iş yerinde yok buraya uygun birşey yapmam lazım. Evde eski hasır bardak altlıklarım var onları mı boyasam ki:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...