SeSi’nin Keçe Magnetleri- Baykuş

-

Bu ara magnetlere sardım. Mıknatısım bitene kadar eylemlerim sürecek.Devamı SeSİ-Yorum’da…

18 yorum gelmiş

  1. Çok sevimli olmuş baykuşlardan hoşlanmadığım halda o kadar sevimli olmuşki aramızdaki buzlar eridi sanki :)) elinize sağlık.

  2. Ellerine sağlık adaşım, baykuşları hiç sevemedim ama elinin değdiği şeyler çok güzel oluyor güzelim…

  3. Bu arada blogunda da sormuştum, sıvama mıknatıs ne demek, şu sucuların falan verdiği magnetlerdeki ince mıknatıslar mı?

  4. Teşekkür ederim güzel yorumlarınıza.Alya, bunlar satış amaçlı yapıldığı için tüpçüden filan almak yetmiyor, metre işi alıyorum mıknatısı :)Beyaz kelebek, oyy çok teşekkür ederim.Sybella, şimdi tekrar yazınca hatırladım yorumunu, kusurabakma unutmuşum yanıtlamayı. Evet tahmin ettiklerin sıvama mıknatıs.Ayşeberrin yorumunu tersten okumuşum, Allah Allah aramızda birşeyler mi geçti, ne buzu, ne erimesi, diye düşündüm, meğer baykuşlardan bahsediyormuşsun:)

  5. Sesiber etsyde gördüm seni.Çok gururlandım site arkadaşlarımızdan birini görmek güzeldi.Etsy de satış yapmak için nasıl bir işlem gerekiyor.Bilgi verebilirmisin.

  6. Etsyde satış yapmak için dükkan açmak ve paypal hesabı açmak gerekiyor. Kurcalayarak yapabilirsin, ben de öyle öğrendim.

  7. Renkleri çok güzel kullanıyorsun sevgili Sesiber, cıvıl cıvıl oluyor. Sen buna bir de telden gözlük yapsaydın keşke … Hani bilgeliğin sembolü olması hasebiyle :))Bu arada mıknatısın metresini kaça aldın ? Ben birkaç sene önce zar zor bir yerden bulmuştum 15 liraydı. O zamandan beri arttı mı azaldı mı acep ?

  8. Evet şaşkın bakıyor gerçekten.Yağmurlu bir Pazar sabahı, çayım elimde böyle güzelyorumlar okumak gibisi yook (sezen cumhur önal kılıklı smiley)Bendencim, 20 liradan aldım metresini. Pasajdan tanıdığım bir bayan Eskişehir’den alıp yolladı sağolsun.Gözlük fikrini sevdim :)

  9. ama bu çok orjinal, bayıldım. yani bir dolu baykuş var ama duruşu, renkleri, tarzı çok karizmatik olmuş sahiden…gözlük yakışır hani:)) ellerinize sağlık sesiber…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...