22 yorum gelmiş

 1. sigara kullansaydım kesinlikle tabaka kullanırdım, ama bu da güzel olmuş. elinize sağlık. öte yandan sigara sağlığa zararlıdır, çok tehlikeli :)

 2. kimin yaptığına bakmadan sen olduğun tahmin edilebiliyor zaten ablacım,her zamanki gibi cıvıl cıvıl rengarek ve çok şeker,sigarayı bile sevimli gösterecek kadar hem de :)

 3. Çok teşekkür ederim. Tabaka bir ara kullandım ama üşeniyorum çıkar diz, bir daha çıkar. Sade bir tabakam var, geçen onu buldum fimo kaplayacağım üstünü. Sonra da anneme veririm belki. Bu sigaralık ta hediye edildi zaten. Kendime daha güzelini yapacağım( göz kırpan smiley)

 4. Bak sen şu işe; geçen sene kendime çok şık bir sigara cüzdanı almıştım deri falan,çok seviyordum ama evin içinde kayboldu,ara tara yok dünyayı alt üst ettim ama ııh! üzüldüm de,dün gece rüyamda onu bulduğumu görüyordum sabah kalktım yine yok,ama buldum senin gibi yapacağım işte,rüya buna işaretmiş :DD

 5. aslında bende sigaraya karşı olduğumdan bu güzel şeye başka bi gözle baktım.ne bileyim telefon kılıfı,ruj kılıfı gibi.çok güzel olmuş.ellerine sağlık.

 6. Evet Lilacım rüyan çıkmış:)Cep telefonluğu düşündüm ama bunun içinden zavallının sesi duyulmaz sanki. Ben çok sigara içmiyorum. Çok içenler de kılıfla falan uğraşamıyorlar zaten. Yiyiyor gibi içtikleri için:))

 7. bi sor bakalım neden o şekilde içiyoruz..bu arada sesiber çizgisinde değil çalışma ..olmamış..ben zaten nanesiz domates çorbası da içmeeem.

 8. evet güzel neşeli bir çalışma .kim tutmuş diye bakınca gördümki bir sigarasever :))))benimde böyle bir kılıfım olsa Hobigiller gibi kullanırdım :)

 9. dikiş bölümü çuvaldızla çuval diker gibi olmuş..nerden biliyorum? paşadedem arasıra ahıra götürürdü atları tımar etmek için..zaman zaman kaşağıyı elime tutuşturduğu olduysa da acıtırdım beygirlerin canını..neyse orda kenarda mısır yeşillerini çuvallayan bir dede vardı (o vakitler daha sılaj olayı yok tabii)..o dikerdi bu stille. neden çuvallanıyor peki? e orası saray , öyle paldır küldür damın üzerine atılmazdı haliyle. nizam vardı saraya özgü..keçe hırka diken bi hanım ise arkadan boğumlu taktikle öyle bir dikerdi ki, ip araları habeş kölesinin dişleri gibi sıra sıra olurdu..selamlar

 10. Çok güzel,renk te cezbedici,habeş kölesi dişi benim tekniğimmiş meğer ben adını bilmiyormuşum.Öğrendim sağolun.

 11. teşekkür ederim:)O teknikle yapılmış çalışmalarım da var ama henüz bitmedi. Kendime yapacak olduğumu da habeş kölesi tekniğiyle dikeyim bari:)

 12. istanbul avrupa yakasında oturuyorum ve keçe çalışmalarını çok beğeniyorum fakat hiç bir yerde bu şeklide keçe bulamıyorum benim bulduklarım hazır yapılmış olanlar ama ben bunlardan istemiorum kendim istediğim ebatta ölçüde v.s kesebileceğim renkli keçeler istiyorum nerden bulabilirm yardımcı olursan çok sevinirim

 13. Ankara’dan Erdoğan Düğme ve Karademirlerden alıyorum ben. İzmir Caddesinde.İstanbul’da Eminönü’nde vardır sanıyorum.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...