26 yorum gelmiş

 1. KAĞIT HAVLU RULOSU KAĞIT HAVLU RULOSU OLALI BÖYLE GÜZELLİK GÖRMEMİŞTİR ÇOK GÜZEL ELİNE SAĞLIK ANNEN DE İYİ GÜNLERDE KULLANSIN İNŞ

 2. keçeyi dikerken ne iğnesi kullanıyorsun keçe çalışmadım ama geçen polar üstüne figürler yapmaya çalıştım yani senin yukardaki yaprakların üstündeki gibi. Normal dikiş iğnesinden başka birşey girmedi ki çuvaldız denedim yahu. Sebep kalın ip kullanmak istedim e malum dikiş iğnesinin deliği küçük geldi öyle bıraktım fikri.cıvıl cıvıl şiş kutusu seviyorum böyle renkleri.

 3. Ellerine sağlık sesiber, çok şık olmuş, çareler tükenmiyor, ürettikçe yeni şeyler üretmek gerekiyor:))

 4. Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Kondor keçe dikmek polardan çok çok çok kolay. Gözenekleri daha açık. Etamin iğnesi hariç, ipin geçebileceği delikte herhangi bir iğne kullanabilirsin. Polarda ince uçlu ve popolu olsa daha iyi oluyor ama o zaman da her kalınlıkta ip delikten geçmiyor. Polar daha sıkı gözenekli çünkü.Bu da diğer şiş kutum. Yazı yollayıp bir hafta bekleyemeyeceğim. Zaten bunu çok beğenmedim.

 5. Neduk lütfen yapın, lütfen lütfen.Ütü bilakis keçeyi kendine getiriyor. Sentetikte denemedim ama doğal keçeyi güzelleştiriyor. En yüksek ayarda üstelik.

 6. gelmiş…gelmiş…çok alkışlıyorum seni arkadaşım.bayılmıştım,gene bayılıyorum,hayran oldum.gördüğüm en güzel şiş kutusu.

 7. vee neduk haklı,diğerine de haksızlık yapmamalısın.çünkü şal-boncuk deseni ile o da çok güzel.

 8. gerçekten süper olmuş. Eşyalarınızın çok şanslı olduğun :)söyleyebilirim :) Hepsini kıymet vererek saklıyorsunuz, bu çok hoş. Onları bir yerlere sıkıştırıp iteleyip kakalamıyorsunuz. (Küçük şeylere kıymet veren insanları çok takdir ederim, sanırım bende öyleyim bu yüzden ;) Gerçekten bayıldım. (Bende anneme yapayım çok sevinir)

 9. sesiber hayranlıkla seyrediyorum ikisinide.MUHTEŞEMMMM ELLERİNE EMEĞİNE SAĞLIK .Anneciğiniz de güzelliklerle kullansın.

 10. işte bu, harika bir şiş kutusu omuş, anne için ne güzel bir hediye, emeğine sağlık canım benim

 11. aa Sibel abla diğer şiş kutusu da çok güzelmiş, püskül de kondurmuşsun. Eline sağlık ..

 12. çok hoş olmuş gerçkten bunları yapabilmek için evde hiç bişeyi atmıyorum annem çok kızıyo şu bazanın altı çöpe döndü diye:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...