Cuma, Ekim 21, 2016
SeSi’nin Keçe Şiş Kutusu- Dünya Çiçekleri

SeSi’nin Keçe Şiş Kutusu- Dünya Çiçekleri

26

Keçeden anneme yaptığım şiş kutum. Kağıt havlu rulolarını kaplayarak çalıştım.

Ayrıntılar Sesi-Yorum’da ve bu da konuyla ilgili bilmecemdi.

26 YORUMLAR

  1. KAĞIT HAVLU RULOSU KAĞIT HAVLU RULOSU OLALI BÖYLE GÜZELLİK GÖRMEMİŞTİR ÇOK GÜZEL ELİNE SAĞLIK ANNEN DE İYİ GÜNLERDE KULLANSIN İNŞ

  2. keçeyi dikerken ne iğnesi kullanıyorsun keçe çalışmadım ama geçen polar üstüne figürler yapmaya çalıştım yani senin yukardaki yaprakların üstündeki gibi. Normal dikiş iğnesinden başka birşey girmedi ki çuvaldız denedim yahu. Sebep kalın ip kullanmak istedim e malum dikiş iğnesinin deliği küçük geldi öyle bıraktım fikri.cıvıl cıvıl şiş kutusu seviyorum böyle renkleri.

  3. Ellerine sağlık sesiber, çok şık olmuş, çareler tükenmiyor, ürettikçe yeni şeyler üretmek gerekiyor:))

  4. Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Kondor keçe dikmek polardan çok çok çok kolay. Gözenekleri daha açık. Etamin iğnesi hariç, ipin geçebileceği delikte herhangi bir iğne kullanabilirsin. Polarda ince uçlu ve popolu olsa daha iyi oluyor ama o zaman da her kalınlıkta ip delikten geçmiyor. Polar daha sıkı gözenekli çünkü.Bu da diğer şiş kutum. Yazı yollayıp bir hafta bekleyemeyeceğim. Zaten bunu çok beğenmedim.

  5. Neduk lütfen yapın, lütfen lütfen.Ütü bilakis keçeyi kendine getiriyor. Sentetikte denemedim ama doğal keçeyi güzelleştiriyor. En yüksek ayarda üstelik.

  6. gelmiş…gelmiş…çok alkışlıyorum seni arkadaşım.bayılmıştım,gene bayılıyorum,hayran oldum.gördüğüm en güzel şiş kutusu.

  7. gerçekten süper olmuş. Eşyalarınızın çok şanslı olduğun :)söyleyebilirim :) Hepsini kıymet vererek saklıyorsunuz, bu çok hoş. Onları bir yerlere sıkıştırıp iteleyip kakalamıyorsunuz. (Küçük şeylere kıymet veren insanları çok takdir ederim, sanırım bende öyleyim bu yüzden ;) Gerçekten bayıldım. (Bende anneme yapayım çok sevinir)

  8. sesiber hayranlıkla seyrediyorum ikisinide.MUHTEŞEMMMM ELLERİNE EMEĞİNE SAĞLIK .Anneciğiniz de güzelliklerle kullansın.

  9. çok hoş olmuş gerçkten bunları yapabilmek için evde hiç bişeyi atmıyorum annem çok kızıyo şu bazanın altı çöpe döndü diye:)