Pazartesi, Mayıs 1, 2017
Sevgi ağacına bir yaprak da sen olur musun?

Sevgi ağacına bir yaprak da sen olur musun?

12

elişi çalışmaları
Bir sevgi projesine başladım, siz de el emeğinizle katılırsanız çok sevinirim. İşleme, dantel, boyama, resim, yazı, şiir, örgü, nakış… 30×30 ebatında kumaş üzerine her teknik olabilir. Katılanlar arasında çekiliş yapmaya ve süpriz bir paket olarak hediye vermeye karar verdim.

12 YORUMLAR

 1. Bloğunuzda da baktım ama projenin ayrıntısı ne yapacağımız nasıl bir tema olacağı veya nereye neden göndereceğimiz konusunda bilgi göremedim. Bir yarışma gibi birşey mi olacak yoksa bir bağış mı anlayamadım begos :) Azcık daha detaylandırabilir misin bir türlü anlayamayan benim için :)

 2. Şenaycım, ben anladığımı anlatiim :))) begoş hanım, katılımda bulmak isteyenlerin göndersdikleriyle bir kolaj çalışma yapacak sanırım.Daha sonra gönderenler arasında bir çekiliş yapıp oluşan kolajı ona hediye edecek :)))) nasıl gönderilir vs. onu bilemedim :P

 3. Hımmmm… Herkesin 30×30 ebatlarında yaptıkları parçaları birleştirecek yani bir bütün oluşturacak :) Vallahi bak bunu anlayamamıştım :) Sağolasın Selcencim :)

 4. Bu kadar bilinmeyenden sonra begos bizi aydınlatır yakında eminim :) Her birimiz yeni bir bilinmeyen ekleyp duruyoruz ama selcenin söylediğ mantıklı geldi :) O bildi galiba denklemin çözümünü :)

 5. . 30×30 ebatında kumaş üzerine elinizin emeği ile yapılmış dantel, kumaş boyama, örgü, kurdele nakışı, kanviçe, tığişi, resim, şiir yazabilirsiniz, kırkyama, nakış, vs aklınıza gelebilecek bir çok şey….
  emeğinizle katılırsanız çok sevinirim..,
  Katılanlar arasında ÇEKİLİŞ yapmaya süpriz bir paket olarak 2 kişiye HEDİYE vermeye karar verdim .Sevgi agacı kampanyamız 16 ekim 2012 de bitiyor….. .Resimlerin çekip yayınlıcam çok teşekkürederim..
  .1–İzleyicim olmanız
  2- kampanya ve hediye çekilişini blogunuzda facebookta duyurmanız.
  3-El emeği ile yapıp gönderdiğiniz her parça +1 çekiliş hakkıdır
  Yorumlarınızın altına isim ve mail adresinizi yazarsanız çok memnun olurum…
  228 sokak no-7 d:1 bayraklı-İZMİR
  Bu adrese gönderirseniz sevinirim..
  Yapılan bu sevgi ağacımızın her yaprağı kadınlığımızı temsil edecek..
  Bitirip açılışımızı yaptıktan sonra katılan tüm arkadaşlarımızın ortak görüşüyle isteği ile ne yapılması gerektiğine karar verilecek. Bir hayır kurumuna bağış yapılabilinir veya daha başka vs
  Hediyeleri ben kendim hazırlayıp sürpriz paket olarak yollayacağım…

 6. SORUSU OLAN ??? )))

  Adresimi yazdım.
  facebookta,blogumda duyurum budur.
  Siz olsanız bu kampanyayı nasıl tanıtırdınız..??