Sevimli keçe magnetler

-

keceden-magnet-modelleri
Kına gecesi hediyeliği olarak hazırladığım magnetlere yenileri eklendi. Yeni evler, kalpler ve bir büyük uğur böceği hazırladım. Yine büyük bir zevkle yaptım hepsini. Bu seferki evlerin birini mantar ev olarak tasarladım. Diğer iki evde de nakış kullandım. Öyle zevkli ki keçeyle magnet hazırlamak, her seferinde ayrı hülyalara dalıyorum yaparken…
Keçeyle hazırladığım pek çok şeyi kendim tasarlıyorum. Ve bana en heyecan veren kısmı da bu ne yapacağımı düşünme, hayal etme kısmı :)
Bir büyük uğur böceği hazırladım, onun yavruları da var hem de tam 35 tane :) Onları da bir sonraki yayında göstereceğim.
Toplamda bir haftada 70 adet magnet yaptım keçedenBiraz yoruldum ama hepsini bir arada görmek öyle büyük bir zevk oldu ki benim için yorgunluğum uçuverdi :)
Siz de sevdiklerinize bu minik magnetlerden hazırlarsanız çok güzel bir hediye ve hatıra vermiş olursunuz.
Blogum… 

4 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Avatar photo

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...