Pazartesi, Ekim 24, 2016

Sevimli Objeler

37

Bu çalışmalar ipten yapılmış, sanırım telden maket yapıp üzerini iple kaplıyorlar. Nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar bilgi verirlerse denemek isterim. Lütfennn yardım edin :)) Daha fazla örnek için buraya bakabilirsiniz.

37 YORUMLAR

 1. Ya ilkokulda bize abidik bir top yaptırmışlardı ona benziyor aslında benzeyemiyor biz bildiğin yün ip kullanmıştıkta şu hani koli bantları varya onları tersinden tersinden sarmıştık. Nasıl anlatıyım ki şimdi. Son katı yapışkanlı olacak. Öyle abidik gubidik sardıydık üzerine de ip sardıydık. Zaten bantı düzensiz buruş buruş sardığımıza içeri fakan göçüyordu. Yok ama bence bizim aktivite kadar saçma bir şeyden bu güzelliğin çıkabileceğini sanmıyorum…

 2. Bir arkadaşımdan bundan kedi vardı. Dışındaki ipin cinsi ne oluyor ve kolalanması mı gerekiyor bunları bilemedim. Ha bir de boya da olacak mı?

 3. Evet arkadaşımın kedisi de paşabahçedendi sizinkinin siyahıydı. Şu jüt (sisal) liflerini nereden bulucaz?

 4. Sağol Nalan abla, alayım ipten de yapayım. Şık Düğme Batı Sinemasının olduğu yerdeki mi, yoksa İzmir caddesindeki yer miydi? Karıştırdım şimdi :/

 5. çok şirinler heee embir bizim düğmeci ahmet te de vardı bunlarda geçen gördüydüm :DDDD ilahi yaa adres veriyolar yok yok olmayacak böle ben ank taşınsammı ne:DDD

 6. boncuk hanim diyor ki;ipekçi cemal aynı zamanda şık düğmemi?

  hayır Ayferciğim,ipekçi cemal,zafer pasajındaki.sen facebook a gelmiyor musun?

 7. yok nalan abla ancak işe geldim marifete baktım face booka geliyorum şincik de bu sobeleme işini sana sorayım boncuk abla beni sobelemiş ama e ne sorusu cvplayacam ben????

 8. şk düğmede,ipekçi cemalde vardır

  ipekçi cemali biliyorum da sen böyle yazınca acaba ipekci cemaldemi şık düğme oldu diye merak ettim.nerdeyse 1 yıldır hiç gitmedim oraya.facebook um var zaten.bi bakıyım ben size ordan.nalan güler olarakmı aratıcam?

 9. geçenyıl okul arkadaşlarıma rastlama umuduyla kaydolmuştum nalan gedikoğlu olarakbu akşam güleri de ekledmeye çalıştım ama henüz görünmüyor.

 10. arkadaşlar ben herkesin tam adını bilmiyorum.bildiğim bikaç kişiye davetiye yolladım.benim adım ayfer şimşek güney olarak çıkıyor.ekliycek olanlar 10 marifetten olduklarını söyleyen bi küçük mesaj atarsa sevinirim. bilmeden olur olmaz başkalarını eklemeyelim.

 11. 10 parmak 10 marifet grubuna girersen orada hepimiz varız. Kim olduğumuzu bilemesen de (ki ben buradaki nickimle üye oldum) çoğu oradaki duvara kim olduğunu yazdı anlaşılır. Bu arada oğluşun çok tatlı

 12. ya niye bulamıyorum ben bu grubu.10 parmakta 10 marifet.org yazdım hiçbişey çıkmadı;bide 10 parmakta 10 marifet yazdım sadece onda da,”Arnavuta kız verme, Arnavuttan kız al” diye bi grup çıktı.:))))))))))39 tane de üyesi varmış:))))))ben onada katılmaya karar verdim:)))))))

 13. Bende yapıcam, ahşaplar bitti, kulak çubuğundan koyunda bitti. Sırada bu var. Oyyy çok uykum var yatsam iyi olacak

 14. Ben de çok gelmek istiyorum Ankara’ya senelerdir gitmedim. Sergi olursa belki ona denk getiririm, hem de görüşmüş oluruz :)