Salı, Ekim 25, 2016
Şifonyer yenileme:))mavisofranın katkılarıyla

80 YORUMLAR

 1. Hoşgeldin canım aramıza. Ben de yeniyim. Eminim şu an çok sevinmişsindir.Bende çoğu yaptığım şeyin ilk halini çekemedim. Üzülme bundan sonrakileri çekersin.Eline sağlık gayet hoş görünüyor.

 2. valla annemler tatile gittiler bende sifonyeri bahceye aldım cekmecelerini ve kulplarını cıkardım ahsap boyamada zımparalanıyoya astar falan onları yapmadım burda biri yazmıstı direk onu uyguladım boyayı hazırladım ve boyadım 2 gün kurumasını bekledim yaglı boyayla yaptım cünkü.kulplarını siyah gri ve beyaza boyadım deniz yıldızlarınıda aynı sekilde yapıstırdım sonra bu kadar mavim:))

 3. Eline sağlık.. Çok da güzel olmuş.. Güle güle kullan..İnsanın kendi emeğini kullanması bir başka güzel = )Annenler tatilden gelene kadar başka projeler var mı sırada? = )

 4. cok tsk ederim.kagıtkalem ayna projem vardı cercevesini yaptırdım fakat annemler gelmeden koskoca aynanın bi tarafı catladı:))ama sticker la kapattım nefis oldu:))

 5. bencedee değiştir, ya bende öyle biriyim aslimavi zımpara boya bekle vernik vs beklemem hemen olsun bitsiin isteyenlerdenim ondan sordum şu resim yapılan yaglı boyalar demi yanlışım olmasın:))

 6. favori sende ufaklarımı boyuycan yoksa turuncuları onların spreyleride varda sen şimdi 10 kutuyla bile boyamazsın küçük şeyi 5 kiloluk yaglı boya al ancak:)))))))))

 7. sprey işte yaglı boyanın spreyi herrengi var güöüş yaldız altın:)))beyaz ben beyazla dogal gaz borusunu boyadım eyiiii oldu:))))

 8. ellerinize sağlık yakında bende bir dolap yenileme çalışması ile geri döneceğim :) melzemem bittiği için yazlıktan şehire indiğim zaman tamamlayabileceğim. Bu aralar dantelden ördüğüm yatak örtüsü ile uğraşıyorum.

 9. cok tskler mirbur? tsk ederim yıldız merakla bekliyorum yenileme calısmalarını seviyorum yatak örtünüzüde görmek isteriz.

 10. ben görmemiştim bunu kaçırmışım. ne güzel olmuş. sen de kendine bir blog açmalı orda da paylaşmalısın yazılarını :) güzel şeyler çıkacağa benziyor :) eline sağlık.

 11. yokum diyor burdaki arkadasların blog larına baktım inceledim ama bi sorun var ben hic anlamam böyle seylerden simdilik böyle idare edelim ayrıca cok tsk ederim:)