Pazartesi, Ekim 24, 2016

ŞIK VE İŞLEVSEL

15

hem şık hem işlevsel, küçük evler için yada sürekli misafir ağırlayanlar için çok ideal işte kaynak

15 YORUMLAR

  1. böyle bişi görmeyi hiç ummuyordum süperrrrrrrrr,olsa olsa kocaman bir yatak oluyordur dedim bakmadan ama gözlerime inanamadım,süper şeyler bulmuşsun sen yine hele o mini yeleklere bayılllldıııııııııııııımmmmmmmmmmmmm:)

  2. ba-yil-dimmmm….cok acayip birsey bu ya. hayran kaldim. bende büyük bir yatak olur zandettim ama oda ne40yil düsünsem aklima gelmezdi ranza olacagipaylasim icim sagol 03belinda

  3. İkizlerim biraz büyüdüğü zaman böyle bir yatak lazım bana çok beğendim..Biraz da siteyi incelemek istiyorum bakalım daha neler var.

  4. benimde açılıp kapanan ranzam var çocuk odası küçük diye aldım ama bu tür eşyalar çok kullanışlı olmuyor.buda dikkat ederseniz ayakta tutan kısmı çok ince.arada kullanılır belki ama günlük kullanım için hele çocuklar için uygun olmayabilir.büyükler bile yatmak istemiyor benim üst katta:)

  5. Ben de 1992de İskenderunda bir mağazada 4 kişilik olabilen bir türünü görmüştüm.ranza artı iki de basamak şeklinde açılan yatak oluyordu.Bir daha da rastlamadım.sağlamlığını bilmem ama tasarım olarak çok iyi.keşke sağlam olsa