Perşembe, Ekim 27, 2016
Sıla-i Hobi’den kazandığım keçe hediyeler

Sıla-i Hobi’den kazandığım keçe hediyeler

6

keçe çalışmaları
Merhabalar, geçenlerde kazandığım hediyelerimi paylaşmak istiyorum sizlerle. Sevgili Sıla‘ya emeğinden dolayı tekrar çok teşekür ediyorum. Devamı ve fazlası için blog sayfama beklerim.
Sevgiyle Kalın…

6 YORUMLAR

  1. ayyy çok mutlu etti bu güzel yorumlarıız beni Sevgi Hanım..İnanın ki kutuya birşeyler daha sığdırabilseydim daha da yapacaktım :) kendimi durduramadım…Çam sakızı çoban armağanı işte..Mutlu günlerde kullanın.. Adınız gbi sevgiyle kalın .. :)

  2. Ne demek Sıla hanımcım asıl sizin emeğiniz harika.Ben açıkçası ne çekilişi kazanacağımı nede bu kadar güzel hediyer geleceğini tahmin etmiyordum o yüzden hediyelere vermiş olduğunuz önem ve emek bu hediyelerin bendeki değerini kat ve kat artırdı.Oğlum için yaptığınız jestler hele beni daha bir mutlu etti tekrar tekrar teşekürler.Her zaman hatırlayacağım ve kullanacağıma emin olun.Sevgiyle kalın.

  3. İnşaallah yuvanızdan sevgi eksik olmaz..Her daim mutlu kalmanız dileğiyle.. İLk çekiliş talihlimi bende asl unutmayacağım..Tatlı oğluşunuzla size huzurlu sağlıklı günler diliyorum..:)

  4. Teşekürler shane ve sanada bu güzel dileklerin için çok teşekür ederim Sılacım,Allah sanada ailenle nice güzel günler nasip etsin inşallah.Görüşmek dileğiyle.Sevgiyle kalın…