Pazar, Ekim 23, 2016
Şimdi flamingo olmak vardı…

Şimdi flamingo olmak vardı…

4

elbise
Merhaba 10Marifetçiler! Bu sıcaklarda biz de ayaklarımızı serin sulara uzatsak ve tüm gün öyle kalsak ne iyi olurdu değil mi? Ben de kendimi biraz serinletmek ve yazın şöyle tiril tiril gezmek üzere kendime flamingolarla bezeli bir elbise yaptım. İşte KendinDik.Com gardrobunun son üyesi:

elbise
Dikiş kalıbının orjinali ilk olarak 1953 yılında basılmış. Bayılıyorum böyle eski kalıplara. Ama ben o yılların kadınları gibi kabarık kabarık elbiselerle salınamıyorum bir türlü :)

elbise
Kalıp güzel, flamingolar muhteşem! Elbise detayları için KendinDik.Com‘u ziyaret edin :P

Paylaş
kendindik
irem ne yapar? keyifle yaşar... gün gelir muhteşem tasarım kıyafetleri mevcut kazancıyla almasının aya gitmesi kadar olası olmasına çok bozulur ve 'artık istediğim kıyafetleri kendim dikmeliyim' der. sorun şudur ki, daha önce hiç dikiş dikmemiştir. içinin sesini dinler... ve bir de youtube'u. başlar dikmeye... o günden beri bulduğu her fırsatta dikiş dikmektedir :)

4 YORUMLAR

  1. serin sular hayaline kesinlikle katılıyorum :) elbiseniz tam yazlık olmuş ve eteğini kloş yapmamanız isabet olmuş bu kesimi daha güzel elbisenin :) güle güle ,serin serin giyin :)elbisenin aşağıya kayma riski var galiba eller emniyet alıyor