Cumartesi, Ekim 29, 2016

sımsıcak bir hobi odası

22
harikaaaaaa
harikaaaaaa

burda bir hobi odası yakaladım mükemmel dizayn etmişler. e biz 10marifetçileri salsınlar buraya ondan sonra sen gör bizi di mi yani? burda oturma odası, balkon vb. yerlerde çalışıyoruz (yani kendi adıma bu böyle:)) olmuyor. melanj abla bu odayı senin eve armağan ediyorum:) fikir benden,yapaması senden:)

22 YORUMLAR

 1. ben çok beğendim, evin içinde yayıl sonra toparlan beni yoruyor, böylesi güzel olmuş, hoş benim böyle hobi odam olsa bunun gibi toplu durmaz :))

 2. Zaten eminim bütün elişi yapan hanımların hayalidir bu.Başta benim olmak üzere ..hep bi atölyem olsun istemişimdir.Ama orası dükkan gibi olmalı ki her yapmak istediğimi elimin altında bulabileyim.Ve her işin ayrı ayrı köşesi olmalı.Mesela ahşap köşesi, takı köşesi,yağlıboya köşesi..vs..Raflar, dolaplar,stantlar…ooofffofff

 3. ben de istiyorum bu odadan, süper, hem hobi malzemeleri, hem de bloglamak için, pc, her şey tamam, süpermiş. ama böyle düzenli kalamayacağı kesin.

 4. ehhh bana yuh bana.Çantacı,odayı o kadar çok beğendimki okumadan daldım yorum yazmaya şimdi okuyorum zaten benim içinmiş…..Aşkım ya aklımdan geçeni mi okuyorsun sen ya.Ben son bir haftadır kardeşlerime ve arkadaşlarıma hobi odası istiyorum diye ağlanıyordum.Valla senden korkmalı gaipten haber verensin:)))

 5. zaten bu odada devamli bu sekilde duzgun durmuyordur zannimca duzenlemis te fotograflamistir:P (cekemeyen smiley) telefonu bile var allam yaa:)

 6. acaip güzel bir hobi odası buraama benim böyle bir hayali kurmaya bile şansım yok çünkü evim çok küçük(((ama bana içindeki mazmeleri verirseniz fit olurum :DDDD

  masanın karşısındaki dolap ve televeizyonu (dolap dolu malzemeyle)
  masanın karşısındaki dolap ve televeizyonu (dolap dolu malzemeyle)
  buda diğer dolap
  buda diğer dolap
 7. Valla senden korkmalı gaipten haber verensin:)))

  yok be melanjcım senin evin büyük olduğunu biliyoruz ya ondan istersen ben embiride alıyım.dilek,miray ve bütün on marifetçileride toplayalım senin odayı yapmaya balıkesire gelelim iki günde bitiriveririz:)))))))

 8. boncuk hanim diyor ki;Zaten eminim bütün elişi yapan hanımların hayalidir bu.Başta benim olmak üzere ..hep bi atölyem olsun istemişimdir.Ama orası dükkan gibi olmalı ki her yapmak istediğimi elimin altında bulabileyim.Ve her işin ayrı ayrı köşesi olmalı.Mesela ahşap köşesi, takı köşesi,yağlıboya köşesi..vs..Raflar, dolaplar,stantlar…ooofffofffyaa çok psikopat gördüm kendimi:))))

 9. Çantacı,düşünsene hepimiz bir arada olacağız ve iş bitecek!Mümkün değil:)Öyle bir beyin fırtınası olur ki ”o şöyle olsa daha iyi” ”yok yok bunu bu renge boyayalım” derken Bir bakmışık biz hep beraber yaşıyoruz:))))Offf ne harika bir yaşam olur ya.Yaşlanınca yapalım bunu:)))

 10. tamam olur valla, sırayla ev ev dolaşıp hobi odası yapalım hatta, hehe nasıl fikir ama ? :)))Neduk abla bak oda da tv de varmış, yalnız onca malzeme olmasına rağmen odada yapılan işlerle ilgili bir çalışma göremedim. Belki de hemen satıyordur :))

 11. Embir benden çok yaşayacaksın:)Sadece perdeler ve kurdelaların altındaki kalemlikleri gördüm ve ”ben olsam her tarafta yaptıklarımdan olurdu”dedim:)

 12. perdeleri dikmiştelevizyon dolabının altına perde dikmişkanepeye örtükanepeye yastıkkalemliklersanırım malzemelerini koymak için standlarıda kendi yapmış olmalıortalık aksine bir hobi odasına yakışmayacak kadar temiz yapıp satıyo vesselam kadın:DDDD

 13. ozmelanj diyor ki;Çantacı,düşünsene hepimiz bir arada olacağız ve iş bitecek!Mümkün değil:)Öyle bir beyin fırtınası olur ki ”o şöyle olsa daha iyi” ”yok yok bunu bu renge boyayalım” derken Bir bakmışık biz hep beraber yaşıyoruz:))))Offf ne harika bir yaşam olur ya.Yaşlanınca yapalım bunu:)))

  harika olurrrrrrr.yalnız bi sorunumuz var benimki gibi evi küçük olanlara napıcaz?yaa bunu düşündünüz mü?ben düşündüm hobi dolabı:)))))))