44 yorum gelmiş

  1. nalan ablacım çok özenmişsin çokta güzel olmuş şapkası ve eldiveni öyle şeker olmuş ki biyeleri filan düpdüzgün tam bir sipariş olmuş yeni ellerine saglık tatlı dilli güler yüzlü ablacım çook öpt

  2. nalan ablacım çok özenmişsin çokta güzel olmuş şapkası ve eldiveni öyle şeker olmuş ki biyeleri filan düpdüzgün tam bir sipariş olmuş yeni ellerine saglık tatlı dilli güler yüzlü ablacım çook öpt

  3. Semyılım ,esinselim,inşaallah diyelim ama sipariş zor doğrusu.Orası burası derken on tane diker atardım bir kenara.Ama özel bir sipariş olduğu için ben de özendim.

  4. Semyılım ,esinselim,inşaallah diyelim ama sipariş zor doğrusu.Orası burası derken on tane diker atardım bir kenara.Ama özel bir sipariş olduğu için ben de özendim.

  5. tamam nalancım sen keyfine göre takıl:)) onları yaparken hayalimde canlandırdım da seni :)))canım asyacımmmm nerelerdesin Hoş ben de epeydir (1 senedir) yoktum ama ara ara geliyordum…. yazını görüncesanki yüzyüze görüşmüş kadar sevindim :))

  6. tamam nalancım sen keyfine göre takıl:)) onları yaparken hayalimde canlandırdım da seni :)))canım asyacımmmm nerelerdesin Hoş ben de epeydir (1 senedir) yoktum ama ara ara geliyordum…. yazını görüncesanki yüzyüze görüşmüş kadar sevindim :))

  7. Çok eğlenceli bir takım olmuş. Çok sevimli:) Bunu kullanan kişi yemek yapamadığında özellikle giymeli:)Ellerine sağlık ablacım…

  8. asyacım, bende seni gördüğüme çok sevindim :) nasılsın canım ? güzel kızın kocaman olmuştur :)) öpüyorum seni.nalanım, valla bende çok özlüyorum.hadi gel gene de,biraz hasret giderelim :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin