Salı, Ekim 25, 2016
Şirin detaylar ile süslenmiş havlu setleri, havlu kenarları

Şirin detaylar ile süslenmiş havlu setleri, havlu kenarları

26

havlu kenarı

Havluları dantelli, nakışlı, fistolu, işlemeli, boyamalı biliyoruz ancak yukarıdaki şekilde yapılmış bir havluyu ben ilk defa görüyorum. Çok şirin, çok şeker bir havlu kenarı çalışması olmuş! Ayrıntılı resimlerini ve bu bahar gibi havlunun tarzındaki değişik modelleri, yazının devamında bulabilirsiniz.

Resimlerin üzerlerine tıkladığınızda, büyük ebatları açılacaktır. Bu havlu kenarı ve havlu süsleme örnekleri için kaynağa buradan ulaşabilirsiniz.

havlu kenarı

havlu kenarı

havlu kenarı

havlu kenarı

26 YORUMLAR

  1. Çok beğendim ben bunları. Hayatta düz havlu kullanamam ben öyle ya da böyle, kenarında ya da üstünde illa bir şeyler olacak.

  2. Sevgili sefa97; dantel havluların çeşit çeşit versyonları yapıldı sanırım artık yapılacak versyon da kalmamış olabilir = )Bunlar gerçekten de havluda büyük yenilik = )

  3. Elmacim; elde dikiş yapabilrn el makinelernden ya da 50 ytl gibi cok uygun fiyatlarla satilan hobi dikis makinelerinden alabilirsin. istedigin yere tasirsin, balkona, mutfaga, bahceye, salona = ) sen nereye gidersen o da gelir = ) Hem pille de calisiyor bu tipleri.. Ben de almak istiyorum.Ufak tefek seyleri ve boyle sirinlikleri duz makine gecmek icin cok faydali olacaktir.