Salı, Ekim 25, 2016
Şişeler boyanınca…

Şişeler boyanınca…

4

Şarap şişelerini boyasak böyle dekoratif vazolarımız olabilirmiş bakın.

Link

4 YORUMLAR

  1. bana biri öyle bi fikir verdi ki kızlar?güzel bi şişe bulsam da hemen yapsam…şimdi anlatayım mı?yoksa yapıp mı göstereyim?isterseniz kısacık bi anlatayım…biraz kabaca bir şişeyi alıyormuşuz…tepesine mum dikip yakıyormuşuz…mum,bitene kadar yanıyormuş..şişenin her tarafına akıyor ve şişeyi tamamen kaplıyormuş…şişenin her tarafı akan mumlarla kaplanana kadar işleme devam edecekmişiz…sonuçta tamamen girintili mumlarla kaplı,dekoratif,çok şık bir şişe oluyormuş..daha denemedim,ama kesinlikle deneyeceğim…

  2. Şişeler güzel olmuş bence de yapma lazım. Figen ablacım harika bir fikirmiş, hem de çok doğal bir görünümü olur. Sen bir dene bize de göster :)

  3. Figen ablacım ben yaptım onu yıllar önce çok hoş dekoratif oluyor gerçekten hatta yaşar’ın bi kilibinde de vardı böyle bir şişe ordan çalmıştık bizde fikri zaten ama tek dezavantajı tutunca mumların kırılması yani sürekli mum yakmak gerekiyor fakat mumları seven ve evinde sürekli mumlar yanan birisine şişeyi yenilemek hiçte zor olmuyor :))bu arada bu şişelerde harika olmuş en kısa zamanda denem lazım sağol farfincim :)