Salı, Ekim 25, 2016

Şişeli avize

15
şişeli avize
şişeli avize

Bu avizeye bayıldım.Fazla şişelerdeki sular renklendirilmiş ve ortaya orijinal bir avize çıkmış.Gerçi şişelerin ağız kısmı nasıl delinmiş ? denemek lazım ama bu tür ilginç fikirler içinburaya

15 YORUMLAR

  1. görüntü şahane..fazla renkli eşya sevmediğim için,ben olsam şişelerdeki renkleri çok açık kahve-altın rengi gibi filan yapardım..renler konusunda müthiş zevksizimdirde :))))

  2. Çok güzel şişeler ama önce bu şişelerden bulmak lazım yani dipsiz olanlardan ki böyle güzel durabilsin bende bir kac tane cok eski şişe var bu tür ama yeterli değil boylesi bir sey yapmak icin..Cam boya ile boyayarak renklendirebiliriz hatta çiçekli böcekli veya degrade bir şeyler yapabiliriz.. ağız kısmını da illa delmek gerekmiyor bence tel ile askı işi hallolur.Paylaşımın icin teşekkürler…

  3. Evet arkadaşlar çok sayıda şişe toplamamız lazım bu avizeyi yapmak için.Sonra istediğimiz renk değerlendirebiliriz.Fiammacığım doğru tellede yapabiliriz ama bana delinmiş gibi geldi şişeler.Hepinize teşekkürler yorumlar için.

  4. ehe benim başka bi firkim geldi bunu görünce.Şu dipleri sivri ayaksız tekila veya likör bardakları olur ya.onlarla da cici olur gibi :) Bir de parfümerilerde mola yerlerinde falan görmüştüm rengarenk minik şişeli kolonya mı parfüm mü ne, bi liraya falan.onların şişeleri de bu iş için harika olur gibi ters asarsak :))))))))

  5. nazesen diyor ki;Evet arkadaşlar çok sayıda şişe toplamamız lazım bu avizeyi yapmak için.Sonra istediğimiz renk değerlendirebiliriz.Fiammacığım doğru tellede yapabiliriz ama bana delinmiş gibi geldi şişeler.Hepinize teşekkürler yorumlar için.

    Benzer bişey gönderiyorum bende yarışma için.Şişelerimi hatırladınızmı?

  6. cok güzel olmuş.benzer bir çalışma bende yapmıştım şu anada evimde kullanıyorum.en kısa zamamanda bende sizlerler paylaşıcam.ellerinize sağlık.

  7. Yorumlara teşekkürler arkadaşlar ,haydi gönüldenele heyecanla bekliyoruz arkadaşım bende bir şey düşünüyorum yarışmayla ilgili bakalım gerçekleştirince nasıl oalcak?Guccukturba minyatür likör şişeleriyle de olabilir değilmi?

  8. arkadaşlar yapılış anlatımı hep ingilizce.bende yenı evliyim evimde avize yok bu çok hosuma gitti yeni üyeniz oldugum için yapılışını ancak ing. buldum türkçesi yok mu ???