Siyah püsküllü etek

-

Siyah püsküllü etek
Kendi ellerimle kalıbını çıkarıp, kesip diktiğim, daha sonra da siyah uzun püsküllerle süslediğim bir etek tasarımım ile karşınızdayım!

Siyah püsküllü etek
Sklamen moru, siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu “ikat” desenli, bu mini etek tasarımımı, hareket ettikçe ahenkle salınan siyah püsküllerle süsledim. Hani bazı giysiler vardır ya giyince ayna karşısına geçip dans etmek istersiniz, işte öyle bir his vermesini istedim bu eteğin de.

Siyah püsküllü etek
Hem de 2013 ilkbahar- yaz trendleri arasında, “püskül” detaylı giysiler de var! Hem mutlu hem “trendy” olabilirsiniz böylece!

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın