Cumartesi, Mayıs 27, 2017
Siyah Saten Gece Elbiseleri-2012

9 YORUMLAR

  1. merhaba..kardan adamıma yorum yaptıgın ıcın tesekkurler…cevabımı yazdım orada ama gec oldu kusura bakma anca gırebıldım sıteye…oyuncak yaptım ben o kardan adamı ama sonra bıraz degıstırerek küpe ve toka lar yaptım..begendıysen tutarmısın lütfen yarısma için:)))

  2. merhaba..kardan adamıma yorum yaptıgın ıcın tesekkurler…cevabımı yazdım orada ama gec oldu kusura bakma anca gırebıldım sıteye…oyuncak yaptım ben o kardan adamı ama sonra bıraz degıstırerek küpe ve toka lar yaptım..begendıysen tutarmısın lütfen yarısma için:)))

  3. Ssssserpil hayatta tutamam yün oyuncak işine karşıyım… Neden geç yanıt verdin olmaz ki böyle, ben anında gelmeyen yoruma da karşıyım. Lütfen lütfen biraz daha dikkat edelim hatta gece yatmayalım ve yorum yazalım !!!Maviii; güldürdün yine, öptüm seni :))))Ayme; ben de bayıldım ona benimde boyum uzun sayılmaz Alonens gibi, o yüzden bizden uzak olsun bu modeller :)))

  4. güneşim ve de doğrum:) tam uyumaya gidecektim ki yorum yazmadığım aklıma geldi. Bana karşı olmana dayanamazdım bilirsin.Boyu moyu boşver, elbiseler tam da senin bedenine göre