Siyah tüylerle süslü, puantiyeli tüllü vualet

-

vualet

Son tasarımlarımdan, akşam ve gece kullanıma özel hazırladığım siyah vualet modelini sizlerle paylaşıyorum…

vualet

Siyah tüyler, siyah puantiyeli tül, sert tutumlu tülden üretilmiş fiyonk, saten kurdeleden üretilmiş üç adet fiyonk ve parlak siyah boncuklar ile süslenmiş vualet / yan şapka. Altında bulunan platform, siyah dantel ile kaplanmıştır. Tamamen el yapımıdır.

vualet

Mezuniyet balosu, düğün, açılış, davet, kokteyl, doğum günü partisi gibi özel günlerde, özellikle siyah elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz çok şık bir saç aksesuarı.

vualet

Alt bölümü; siyah keçe ile temizlenmiştir. Tüllü şapkanın altında bulunan iki adet metal toka ile saça tutturulmaktadır.

Tamamen özgün bir tasarım ve sınırlı sayıda üretilmiş olduğu için, başka kimselerde ya da yerlerde bulamayacağınız özel bir ürün.

 

Beril Öke Gülen

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces