SİZ BU MALZEMELERLE NE YAPABİLİRSİNİZ:))

-

bulaşık teli,kablo ve bozuk para bunlardan ne yapılabilirki.:)

kırk yıl duşunsem bunlarla broş yapmak aklımın ucundan geçmezdi. :))deniyen olurmuki ama ilginç :)link

14 yorum gelmiş

  1. xvaveylax

    yazımın sonunda dikkat etiyseniz deniyen olurmuki ?diye sormuşum. bende kulanmam. ilginç diye yayınladım burda biçok ilginç şeyler yayınlanıyor herkes herşeyi yapacak diye birşey tabiki olmaz. yinede yorumlarınız için teşekür ederim sağ olun.

  2. xvaveylax

    ayrıca beğendiklerime yarum yapıyorum. zevkime uymayan şeyleride eleştirmiyorum karşıdakini kırmamak adına. bu yazımında beğenilmeyeceğini biliyordum sadece ilginç diye yayınladım kulanılacak bişey olmadığının farkındayım yane.

  3. tutku41

    BENCE YİNEDE BİR FİKİR VERMİŞ BU PAYLAŞIM. MESELA BENİM AKLIMA MUMLUK FİKRİ GELDİ.. O PARALARIN YERİNE KÜÇÜK MUM YERLEŞTİRİLEBİLİNİR.. VE TELLER BOYANABİLİR.. GÜMÜŞ RENKLİ YADA ALTIN RENKLİ DAHA SİMLİ Bİ BOYAYLA.. TEŞEKKÜRLER XVAVEYLAX ;)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...