Salı, Ekim 25, 2016
Sizzix Big Shot kesim makinesi ödüllü yarışma

Sizzix Big Shot kesim makinesi ödüllü yarışma

59

Screen shot 2014-06-06 at 5.45.09 PM

Merhaba… Bir ödüllü yarışma yapalım istedik, hediyesi de işinize çok yarayacağını bildiğimiz SIZZIX Big Shot kesim makinesi olsun dedik. İşte yarışmanın teması ve detayları…

Tema: Balkon ve Bahçe. Yaz gelmişken, balkona ve bahçeye dair aklınıza gelen her türlü işle katılabilirsiniz yarışmaya. Balkonda ya da bahçede kullanabileceğiniz her şey veya balkon ve bahçeye dair herhangi bir şeyin konu edildiği çalışmalar olabilir bunlar.

Teknik: Tamamen serbest. İstediğiniz malzemeleri kullanabilirsiniz.

Süre: Bugün itibariyle bekliyoruz yazılarınızı. 22 Haziran gece yarısı da katılım süresi dolmuş olacak. Kazananlar, 25 Haziran’da açıklanacak. Kazananları, hediyemizi veren HOBİNİ YARAT ekibi belirleyecek.

Ödül: Yarışmaya katılan herkes, makine alımlarında 100 TL’lik indirim çeki kazanacak. Hediye çeki, 25 Haziran – 25 Temmuz arasında kullanılabilecek. 1. seçilen kişi ise yeni Sizzix Big Shot makinesi kazanacak.

Katılım şartları: Yarışmaya dahil olmak için, ilgili temadaki çalışmalarınızın yapım aşamalarını, fotoğraf ve metin yardımıyla anlaşılır biçimde açıklamalı olarak göndermenizi bekliyoruz. Bunlar bilgilendirici anlatımlı, net ve güzel fotoğraflı yazılar olmalı. Yarışmaya istediğiniz kadar çalışmayla katılabilirsiniz. Ve çalışmaları blogunuzdan önce burada yayınlamanızı önemle rica ediyoruz.

Yarışmalar keyiflidir. Haydi katılın mutlaka. İstediğiniz kadar yazı gönderip şansınızı arttırabilirsiniz.

Merakla bekliyoruz…

59 YORUMLAR

 1. @mehtapyilmaz; oy kullanmayacaksınız, yazıda belirttiğim gibi kazananları Hobini Yarat ekibi belirleyecek. Dün duyurduğumuz için henüz yazı gelmedi, gelen yarışma yazılarını bir arada görebileceğiniz bir yönlendirme yapacağız.

 2. @designbygurkal; farklı bir şey yapmasına gerek yok katılımcıların. elinize sağlık. merak etmeyin, biz anlıyoruz :)

 3. Ben bir kuşların acıktığı zaman yem bulabilmeleri için yem yuvası yapmayı düşünüyorum, ama tahtadanmı kartondanmı yapsam bilmiyorum. Bizim bir yerimiz var, orada zımpara kesme makinesi herşey var. tahtadan yapsam ve boyasam süper olur diye düşünüyorum.

 4. çok güzel bir fikir buldum inşallah yapabilirim
  çok istiyorum Sizzix Big Shot kesim makinesini
  inşallah hayırlısıyla benim olur
  yarışmaya katılacak arkadaşlarıma başarılar dilerim.

 5. Merhabalar bu yarışmayı duyduğumdan beri o kadar mutlu oldum ki anlatamam bende yeni bir çalışmamı gönderdim katılıp katılmadığımı nasıl öğrenebilirim

 6. @gulciniviz; şu an onayda bir yazınız yok, belki dün editör arkadaşım yarışmaya katılım anlamında eksiklik blup geri göndermiştir, böyle bir mesaj aldınız mı?

 7. hiiiiiiiiiiiiii.. çok az bi zaman kalmışşşşşş. balkonn balkoonn hmm bahçee ..hmm düşünmeliyim aceleden :D bekle beni sizzix :D

 8. Merhabalar sizzix kesme makinesinden almak istiyordum zaten ama 10 güne kadar doğum yapicam işlerimi bu yüzden ertelemistim. Dün bu yazıyı görünce çok sevindim belki bebeğimin şansına kazanirim. Şimdi malzeme almaya cikicam evden eğer katılamazsam bilin ki kesin doğum yapmisimdir :D yarışmaya katılan diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum. ..

 9. Bende en çok okulda öğrencilerimle kullanıp harikalar yaratmak için istediğim bir üründü, ama bir türlü almak kısmet olmadı inş. Öğrencilerimin şansına almayı çok istiyorum, çalışmamı inş. Yetiştiririm, sevgilerle…

 10. Herkese kolay gelsin. Hobi ile uğraşan insanlar için çok güzel bir fırsat bu yarışma. Özellikle de keçelerle uğraşanlar için. Uzun zamandır balkonum için bir şeyler yapmak istiyordum. Bu da fırsat oldu. Okullar tatil çocuklar evde, yapabilir miyim derken birde bakmışım ki çalışmaya başladım. Hemde 2 çalışma birden:). İnşallah yetiştiririm. Bütün herkese başarılar..
  Sevgiler…

 11. @gulsencetasarimlar; tabii ki yetiştirirsiniz, bilmez miyiz :) zaten yarışmalarda son birkaç günde artar katılım. haydi bekliyoruz herpinizden.

 12. Ben bu siteyi takip ediyodum ama hiç yaptıklarımı koymak aklıma gelmemişti çünkü amatörce uğraşıyorum:) Bu yarışma için minyatür bir bank yaptım . Kontrplaktan kıltesteresi ile kesip ayakkabı boyası ile boyadım.Ama keçe işlerini daha çok seviyorum.Fakat çok düzgün kesemiyorum.O yüzden bu makineyi çok istiyorum.Böylece daha çok kişiye hediye yapabileceğim:).Herkese başarılar….Emekleriize sağlık….

 13. @denizgul; herkesin profesyonelce uğraşması zaten çok zor, çoğumuz amatörüz. yaptıklarınızı her zaman bekleriz.

 14. Merhabalar @shane :)) dün gece yazımı göndermiştim ama yayına girmemiş maillerime de baktım bir düzeltme mesajı yok. Ne kadar sürüyor acaba yayına girmesi ?

 15. ilk defa katılıyorum.aslında sürekli takip ediyordum ama hiç katılmamıştım, yarışmada beni etkiledi sanırım heycanla bekliyorum sonuçları. yapılan çalışmalar yarışmadan sonra mı gösterilecek ben göremedim de…

 16. Teşekkür ederim @Shane şimdi gördüm yayınlanmış çok heyecanlııı.. Bebekle beraber bir hediyem daha olur inşallah :p ama diğer arkadaşların çalışmaları da çok güzel sonucu merakla bekliyorum.

 17. Birinci çalışmamı yolladım. İkincisin ise fotoğraf ve yazılarını hazırlıyorum. İnşallah yarın bitireceğim. Gerçekten heyecanlı bir süreç:)
  Yazıların onaydan geçmesi için bir süre beklemesi gerekiyor yayına girene kadar. Katılım 22 haziran gece yarısı son. Bu saate kadar onaya gönderilmiş olması yeterli midir yoksa onaydan geçip yayımlanması mı gerekiyor?

 18. Merhaba ben de merakla bekleyen diğer arkadaşlar gibi aynı soruyu soracağım heycandan olsa gerek :)) gönderdiğim çalışmaları hala göremiyorum size ulaştımı acaba? yayına girmesi nekadar zaman alıyor?

 19. @gulsencetasarimlar; yazının gelmiş olması yeterli, biz ertesi gün yayına almayı bitirmiş oluruz.

  @gulciniviz, bir yarışma yazınız yayında, bir tane daha mı yolladınız?

  @birbegu; yazılarınız onayda. bir tanesi az sonra yayına girecek, yarışma yazılarını pazartesi günü yayına almış olmaya çalışacağız. ayrıca üzülmenize gerek yok, sorularınıza mutlaka her zaman cevap veririz merak etmeyin.

  @ozlem vs; sizinki de onayda, gelmiş merak etmeyin :)

  @tugbacanyurt; artık bitmesine çok az kala onu yapamayız kusura bakmayın, ama yakında yine yarışma yaparız biz bir bahane bulup :)

  hepinizin ellerine sağlık.

 20. çok teşekkür ederim 2 yazım da yayında herkese başarılar çok heyecanlıım öyle sabırsızlıkla bekliyorum ki anlatamam iyi çalışmalar

 21. Yarışma katılımcıları Sizzix Big Shot makine alımları için 100 TL’lik indirim çeki kazandılar biliyorsunuz ki. 10marifet.org’da kayıtlı olan mail adreslerine indirim kodu gönderildi fakat bazı kullanıcıların mail hesaplarında bir sorun olduğu için geri dönüyormuş mailler. İndirim kodu kazanmış ve mail almamış katılımcılar info@hobiniyarat.com adresine mail atarak gerekli bilgiyi alabilirler.