Soft kuru çiçekli anne bebek hastane çıkış seti

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun süredir yoğunluktan dolayı paylaşım yapamıyorum ama birbirinden güzel ürünler yapmaya devam ediyoruz. Bu paylaşımımızda sizlere son dönemlerde çok favori olan kuru ve yapay çiçekli modellerimizi anlatacağım. Yapımı çok eğlenceli, yani bu tür el emeği ince işlerle ilgilenmeyi sevenler için tabii :)

Bu setimizin içeriği şu şekilde;
Bebek hastane çıkış tulum eldiven şapka seti
Penye bebek battaniyesi
Anne lohusa terlik ve taç seti

Bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir takı yastığı, alt açma seti, bebek ayakkabısı, saç bandı, kapı süsü gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Bu harika setimizin yapımı ise el becerinize kalıyor. İstediğiniz renkteki dantelinizi (Biz burada soft pembe renk tercih ettik) tulum battaniye ve diğer parçalara dikerek başlıyoruz. Çiçekleri de isteğimize göre olacak şekilde doğal bir çiçek buketi olacak şekilde hazırlıyoruz. Çiçekler için yapay ve kuru çiçekler ile tomurcuklar kullanıldı. Çok zarif bir set oldu.

Çiçek aksesuarları tak çıkar özellikte yapıyoruz siz değerli annelerimize yıkama kolaylığı sağlaması açısından :)

Diğer Ürünler için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarım dan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar