Cuma, Ekim 28, 2016
Soğuk kış günlerine sıcacık bir elbise

Soğuk kış günlerine sıcacık bir elbise

14

elbise dikişi
Merhaba arkadaşlarrr.. Bu defa da kendinden desenli bir kumaşla diktiğim bir elbiseyi paylaşıyorum sizlerle :) Kumaşımdaki kuşlu figürleri elbisenin ön ve arkasında ortaya denk getirdim ve kollarda da yine kuş figürlerini kullandım… Elbise basit bir çan elbise sadece altına büzgülü kumaşı monte edince bambaşka bir hal aldı. Ben çok sevdim diktikten sonra. Hem sıcak hem görüntüsü sevimli ve rahat. Çok severek kullanacağımı biliyorum, bakalım siz beğenecek misiniz? :) Daha fazla görsel için blogumu ziyaret edebilirsiniz.

elbise dikişi

14 YORUMLAR

 1. :) Bu güzel şarkı eşliğinde yazıyorum yorumumu bayıldım Filizcimmmmm çok severim eski filimleri bennnnn :) O dönemin filimleri ayrı bir güzeldi Allahıııım :)
  Fasülyedesign, Büşracım,zecege, Senaatcim güzelim, Berrin kuzusuuuuuu , Filizcim, Serpilciiim hepinize teşekkürler gerçekten :) Beğenmeniz beni çoooook mutlu ediyor bir de şarkının etkisi var çok güzelllllllll :)
  Sağol Filizcim :)

 2. Kumaşa ve sana bayıldım.. Emeğine sağlık. yine döktürmüşsün…ama bunda çok değişik bir hava var…
  Kemerli daha güzel ama O Kemer uymamış.. sevglerimle

 3. Aaoo…(:

  Sınavlarım Yeni Bitti Bi Bakıyım dedim..

  Ama bu çok tatlı olmuşşş :)

  Çok beğendim ablamm ..(:

  Güle güle qiymek nasp etsin rabbim.

 4. :) cigdemgul telekür ederim…
  :) Cooper77 :) evet evdeki kemerlerimden birini taakıverdim modeli göstermek için desenli ya pek kolay kolay kemer beğenmiyor elbise :) Beğenmene sevindim
  :) Meleğimmmm sınavların iyi geçmiştir umarımmmmm, özlettin kendini :) Teşekür ederim canım güzel yorumun için :)