sonbahar düğünlerine iğneliklerim.. gündemde yarışma olunca bende başlıkda bari sonbahar geçsin dedim.. :))

-
iğneci geldi haaanıııımm...
iğneci geldi haaanıııımm…

işte bu ve bu benim iğneliklerim.. birinci yaptığım pazar günü kardeşimin düğünde kullandık.. beğenen bir akrabamıza hediye ettim gitti.. sonra bende beğenmiştim niye bana hediye edilmedi diyen başka bir akrabamız içinde ikincisini dün gece yaptım ve yarın yerine ulaşacak.. çok güzel ve zevkli çalışılan bir işmiş bu.. bütün kadehleri süsleyesim geldi.. ayrıca normal iğnedenlik olarak da kullanılır.. tamam kokoş terzilere göre.. :))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
celebi74

işletme okuyup muhasebeci olmaya çalışsada kız meslek lisesinde okumuşluğu dikiş nakış örgü yani kısaca elişlerine karşı olan hayranlığı hiç bitmemiş bir insan..

14 yorum gelmiş

 1. belgin41

  Tasarımı farklı bir o kadar da ilginç iğnelik olmuş ellerinize emeğinize sağlık.Gelin gibi süzülüyor çok beğendim.Sevgiyle kalın…

 2. tuffe

  Daha güzelini kendi düğünün için yapasın ya da senin için böyle güzel şeyler yapanların çok olsun.Ellerine sağlık.

 3. aheng

  Gelinlik gibi olmuşlar,çok şık ve güzel,ellerine sağlık.Ben gülü de çok sevdim,çok hoşmuş,hadi bide benden sana olsun:)@>—->—- ay çok hoş…

 4. celebi74

  evet ahenglim bende çok sevimli buluyorum;yıllar önce siyah beyaz ekranlı cep telefonları kullanıyorken.. hayranlarımdan biri yollamıştı bana bu gülü :)))o zaman mms ler falan filan yoktu..ondan öğrendimdi.. işte gülün hikayeside bu..

Bir Cevap Yazın