Cuma, Ekim 28, 2016
Sonbahar kapı süsü

Sonbahar kapı süsü

12
Kapı Çelengi
Kapı Çelengi

Bu çelengi hazırladıktan sonra Sonbahar yarışmasına katılmak için teşebbüste bulundum ama şansım olmadığını düşündüğüm için yazıyı kaydedip yayınlamamıştım:)Çelengi evimize yakın olan çamlıktan topladığım malzemelerle yaptım iskelet olarak tel elbise askısı kullandım. Kızıl sarmaşık yaprakları alıç dalları ile etrafını sarıp sarmaladım. Palamut şapkaları ekledim..Ortasına hareket katsın diye şifon bir kurdele ekledim sallanan uç kısımlarını lüle yaptım. Sonuçta böyle bir çalışma çıktı..Herkes çok beğendi umarım siz de beğenirsiniz..

12 YORUMLAR

  1. ubun benzer birşey bende yapmıştım. zamanla yapraklar kurudu, o kırmızı meyvecikler döküldü, hatta çocuklar üstüne bastı ezildi:)) Bende attım. İnşallah sizinki böyle bir akibete uğramaz. Görüntü süper olmuş…

  2. güle güle kullanın ayrıca bloğunuz sık kullanılanlarda ekli sürekli takipçinizim yazdıklarınıza evet evet bende katılıyorum diyerek kendi kendime çok zaman sizle de konuşuyorum:) hatta bu sabah ekmek terliklerle ilgili söylediklerinizede yürekten katıldım…

  3. Çok zarif olmuş ellerinize sağlık, sadece kurdelenin rengi konsepte biraz ters olmuş. Hem işinizin doğallığı bozulmuş hemde beyaz renk çok patlamış. Rafya bir kurdele bu işe son noktayı koyacaktır. Tekrar paylaşım için teşekkürler.

  4. Çok teşekkürler..Evet kurdelenin rengi beyaz ve şifon. Haklısınız farkındayım siyah, veya yeşil saten tercih ederdim ama malesef evde sadece ince şifon kurdeleler vardı. Bu çalışma için hiç para harcamadım bunu da bozmak istemedim , şimdi biraz soldu tabi ama meyveleri dökülmedi. Kapıya astıktan bi kaç gün sonra saç spreyi sıktım. Ama tabi ilk günkü haşmeti yok :))