Çarşamba, Ekim 26, 2016
SonBahar yarışması&sofralarda sonbahar renkleri

SonBahar yarışması&sofralarda sonbahar renkleri

18

Sonbahar yarışması Burada katıldığım ilk yarışma.Hepiniz gibi benide heyecanlandırdı tabiki.Bayram öncesi,yarışmadan haberim olmadan yapmayı tasarlamıştım bu bardakları.Bardaklarım İkea dan. 2-3 lira gibi bir fiyata aldım üstelik.
Bardakları cam boyası ile renklendirdim. Sonbahar renkleri taşıdığından sofralarda bu esintiyi vereceğini düşündüm.Basit bardaklar renklerle şık bardaklara dönüştü. Cam boyası kurumadan minik payetler yapıştırdım kiminin üzerine,kimisinede boyutlu boyayla süslemeler yaptım.YAPRAK desenimiz olmazsa olmazlardandı tabii..onuda yaptım:))

18 YORUMLAR

  1. vsezen diyor ki;Tebrikler çok hoş bi fikir, boyayı içtenmi yoksa dıştanmı sürüyorsunuz?

    Boyamasını bardağın dışından yaptım.Yalnız vernikli çıkmayan cam boyası kullanırsanız yıkanmaya elverişli oluyor.

  2. Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. Ben porselen boyası kullanıyorum ama çıkmış bir arkadaşımınki. Vernikli cam boyası ne, makinada yıkanıyor mu?

  3. Makinede yıkamaya elverişlimi henüz denemedim ama elde yıkamada çıkmıyor.Hani şu satılan renkli enine çizgili bardaaklar varya.Aynı onların boyası gibi duruyor bunlar.Onlar yıkanabildiğine göre buda yıkanır belki makinede.Denemedim ama.Su bazlı olarak satılanlar yıkanınca çıkıyormuş.

  4. Gündüz sitedeki yoğunluk yüzünden gözümden kaçmış arkadaşım bu yaptığın.Çok hoş olmuş, sofralarda rengarenk çok hoş bir hava yaratacaktır eminim.