Cumartesi, Nisan 29, 2017
Sonbahar Yarışması ve Takvim Tasarimim

Sonbahar Yarışması ve Takvim Tasarimim

40

Arkadaslar bu da benim ekim ayi ve sonbahar yarismasi için duzenledigim takvim tasarimim.Kuslar, bulutlar, sonbahar ve bi bankta oturmus dogum gununu kutlayan ben…Photoshop Brush kullanarak yaptim.Sizde buradan indirip kullabilirsiniz:)Daha once bu konuyla ilgili bi yazi yazmistim nasil kullandigim hakkinda oda burada :)

40 YORUMLAR

  1. gonuldenele , yamalibohça, bizimgibiler, golgeliyol hepinize tesekkur ederim :)Gonuldenele’cim gozden kaçmistir ayol dur bakim naptin o sisecikleri tursumu kurdun yoksa:)

  2. ”kuru dallar arasında sen gelirsin aklıma” şarkısı dilimde sanki oradaki bayanında öyleymiş gibi geldi bana :) çok hoş olmuş ellerine sağlık

  3. Bi delemedin $unu hi nrhnmrl:)Banuca tesekkur ederim begenmenize sevindim!Ben yurtdisinda yasiyorum ve bu tarih yerlestirmesini yaparken oyle hazirlamisim farkinda olmadan farkettim sonradan ama artik çok geçti:(

  4. “Tamam bundan sonra senin adin ahengli aheng olsun” kendimi dede korkut sandim bi an o heybetli tonda soyledim bunu yani:)

  5. resimde’ bankta oturmuş doğumgününü kutlayan’ kızın başının üstünde 10 rakamı var ya o yüzden bugün heralde dedimdi:)