Sonbaharda Koruncuk köyü – anahtarlık

-

anahtarlık
Sonbahar temalı yarışma için yaptığım ‘SONBAHARDA KORUNCUK KÖYÜ’ isimli anahtarlık tasarımım. Ne olur da hem sonbahar hem Koruncuk olur içinde diye düşünürken işte benden böyle bir tasarım çıktı. Umarım beğenirsiniz:)

anahtarlık

anahtarlık

anahtarlık

anahtarlık

40 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  ben diyorum bu ecerce’nin girdiği yarışmaya girmem, şu yeteneğe baksanıza yahu !! muhteşem bir fikir ve muhteşem bir işçilik ellerine sağlık ecerce :D

 2. ayamaya

  harika olmuş emeklerinize sağlık, ne kadar güzel düşünmüşsünüz iki etkinliği birleştirmişsiniz :D benim çalışmam da bugün yola çıktı , dilerim koruncuklar için tahminimizden fazla kazanç elde edilir

 3. ssserpil

  benımde aklımda bulunsunda ecerce nın gırdıgı yarısmaya gırmeyelımm<:))) gercekten cok nefıs bır calısma olmuş ecerce tebrıklerr….bolşans yarısmada canım..

 4. senayatilgan

  Ecerceeeeee bu çok güzel olmuş O evlere bayılmıştım zaten cücecikler gibi bir de bunları kombin etmişsin :) Valla ben de birşeyler yapıp göndereceğim ama sen varken ohooooo bize düşmez o kupalar :)

 5. ecerce

  ayamaya, çok teşekkür ederim:) evet umarım hepsi güzel kazançlar olarak geri döner sergiye.. sizin de ellerinize sağlık :)

 6. ecerce

  aysegulf, teşekkürler:) cadence ve tex.co. akrilik .. kimi zaman kumaş boyaları, guaj boyalar, hatta yağlıboya kullandığım bile oluyor:)

 7. ecerce

  Şenay, çoook teşekkür ederim:) estağfurullah:) az önce gördüm çalışmanızı.. harikasınız! amacımız aynı biz de bu vesileyse öğreniyoruz, eğleniyoruz:)

 8. yagmuryurek

  ecerce nutkum tutuldu gene :) senin yüzünden hırslı kıskanç biri olcem yaaaa :) bunlar ne kadar şirinler ne kadar hoşlar :) mest oldum sende best oldun :) sergiye geliyorsun değil mi? ben bütün gün size sürtüncem :) -seninle beraber bi kaç kişi daha var ayvayı yicek benden çekecek :) – yok yok gözünüz korkmasın bunaltmam :)
  ellerinize sağlık

 9. ecerce

  yagmuryürek:):):)çook teşekkür ederim yaa.. ne kadar güzel şeyler söylüyorsunuz! sergi hala belli değil benim. çok istiyorum, zorluyorum bütün şartları.. ben de çok istiyorum tanışmak herkesle:)

 10. fiamma1

  Sevgili Yağmuryürek, sergiye gelseydin sen alırdın bu mini mini evleri ama şansına küs onlar benim artık:))
  Ellerine sağlık Ecerceciğim pek bir tatlılar ama ben onları anahtarlık olarak kullanmaya da kıyamayacağım gibi geliyor:))

 11. yagmuryurek

  sende bana hediye edersin o zaman değil mi? fiammacım…. malesef çok üzgünüm gidemediğime sabah sabah bilgisayarda -malum bloglar açılmıyordu- yalvar yakar ikna ettim esence ve serpilcimin bloglarından gördüm içiii gitti :(
  ben ne zaman bi şeyi bu kadar çok istersem illaki muzır manisi oluyoooooo
  ilkez bu kadar yakından döndüm :( sabahında hazırlanmaya kalkınca kötü süpriz çıktı karşımaaaa :( Allaha şükür sağlıkla ilgili değil bu sefer …. heveslenmicem bi daha istemicem gönülden hiç bişeyi :(

 12. fiamma1

  Vallahi bütün ödülleri toplamışım:))) Tebrikler Sevgili Ecerceciğim… Dün evlerimi gezmeye bile götürdüm:))

 13. ayamaya

  çok tebrik ederim :D ben de sabah sayfaya bakmıştım 25 Ekimde yayınlanacak yazısını görünce “tüh bayrama kadar bekleyeceğiz” demiştim :D

 14. senayatilgan

  :) Ben yarışmanın bugün olduğunu bile bilmiyordum haha :)
  Tebrik ederim ecerce :) Minik seramk evlerinle gönülleri fetetmiştin zaten :)

 15. ecerce

  kilpi, çok teşekkür ederim :) ben sizden derece bekliyordum aslında, şaşırdım..
  nursaniye, çok teşekkürler..
  munures, çok teşekkür ederim:)
  fiamma:)anahtarlığı siz mi almıştınız:) çok sevindim iyi günlerde kullanın..
  ayamaya, çok teşekkür ederim:)
  zulaltan, teşekkürler:)
  baharcım, çok teşekkürler:)
  Nuray hanım, çok teşekkür ederim:) ben de sizi kutlamaya gelicem şimdi:)
  deliisibunlar, çok teşekkürler:) gelicem birazdan tebriğe:)
  Şenaycım, çok teşekkür ederim:)
  yagmuryürek, çok teşekkürler:) bugün artık bunalıp sargıyı açtım ve çalıştım tabii.. ama üç gün daha durması gerektiği için şu anda ağrıyla boğuşuyorum:):)biraz da şişti sanki:)
  esinsel, çok teşekkürler:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin