sonunda ben de yaptım bunlardan

-

şu üstüne bol tartışmalı defterlerden sonunda ben de bir tane yapayım dedim. görüntüyü pek net yakalayamadım ama umarım beğenirsiniz. bu da benimki olsun. ayrıca bu sünger kağıtların bir ismi varmış ama hatırlayamadım şu an. çok da pratik kendiliğinden yapışkanlı.

yarım hali, henüz tamamlanmamış
yarım hali, henüz tamamlanmamış

15 yorum gelmiş

  1. bu süngeer kağıtları nereden bulabiliriz ve maliyeti nedir.bende yapmak isterim bunlardan…çok güzel olmuş.elinize sağlık.

  2. hepinize teşekkür ederim. çok ucuzdu benim aldığım yerde. ben kütahyada bi kadının böyle el işi malzemeleri satan dükkanından aldım. tanesi 1.50 liraydı. hiçbişey yani:) ben sünger gibi kağıt dedim tarif ettim gösterdi hemen. ama ismi başka birşey daha önce hiç duymadığımdan aklımda kalmadı.

  3. bu kağıdın adı eva arkadaşlar.büyük hobi marketlerinden eva ya da sünger kağıt diyerek alabilirsiniz,kendinden yapışkanlı olanları dışında,yapışkansız olanlarından esnetilerek bebek yapıyorsunuz,google eva passo passo yazarsanız bir çok site bulabililirsiniz.

  4. bu sünger dediğiniz şeyler eva genelde eva kağıdı diye söyleniyo. genelde arkası yapışkanlı olanlar 1.50 yapışkansızlar da 50 krş falan. kırtasiyelerden de rahatlıkla bulabilirsiniz.ama birkaç kırtasiyeye sormanız gerekebilir. bu arada çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin