Cuma, Ekim 21, 2016

Sonunda Bitti

17

İşte olaylı gazeteliğim. Yap yap bir türlü bitmeyen aksiliklerin peşini bir türlü bırakmadığı gazeteliğimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçi gazetelik zaten imece usulü oldu. Sizlerin yardımları sayesinde onu kurtarmaya çalıştık. Bakalım beğenecemisiniz. Gazeteliğin başına gelenleri okumak isterseniz kujulara buyrun.

17 YORUMLAR

  1. evet,emek verilen her iş güzeldir.embircim evet seni yordu bir o kadarda üzdü ama sonundaortaya güzel bir iş çıkmış.ellerine emeğine sağlık…..

  2. beğenmenize sevindim arkadaşlar, şu üzerindeki sahte eskitme (benim icadımdır, en yaratıcı anlar zor zamanlarda ortaya çıkıyormuş) olmuş mu?

  3. Embircim ikisi de çok güzel olmuş, ayrıntılı yorumumu sitende yapmıştım daha önce, bu akşam hiç halim yok uzun yazamıycam, çalışmalara devam :)

  4. Valla bende çok beğendim sade ve şık olmuş ilk denemeydi dimi tepsiyle, gazetelik ilk çalışmaya göre bence çok iyi bir iş çıkartmışsın ellerine kollarına sağlık arkadaşım:) Benimde hiç cesaret edemediğ işlerden biride bu ahşap boyama işleri çok beğeniyorum ama beceremem gibime geliyor o yüzden hiç denemedim.

  5. bir musibet bin nasihatten evladır derler ,merak etme ben de hep bile bile yaparım sonra bozduğumu düzeltirken kendi kendime saydırırken evdekiler müdahale eder onlarla didişirken birden bir adrenalin sonra yepyeni bir şey çıkar ortaya .yeni buluşlar böyle olur.ellerine sağlık tepsi de çok güzel olmuş.Kaynanan şanslı hem güzel hem becerikli bir gelini var

  6. Embir, bu gazetelik, hiç başına onca şey gelmiş gibi durmuyor. Neyse ki kurtarmayı başarmışsın. Çokda güzel olmuş.Gayretine ve azmine sağlık denmeli durumda.Ahşap boyama kursuna giderken biz hep vernik olarak YAT VERNİĞİ kullanırdık. Normal vernik gibi ama çok daha dayanıklı oluyomuş. Onu sürdükten sonra tepsini istersen suyun altında yıka, bişey olmuyor.Ama en az iki kat atmak gerek. İşte böyle:)

  7. :)) ay şımardım şimdi, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu arada verniği bende 2 kat uyguladım eski katıda sayarsak 3 kat :))