Söz nişan fikirleri – 2

-

Söz nişan fikirleri
Tekrar merhabalar :) Daha önce “söz nişan fikirleri-1″ adı altında çalışmalarımı yayınlamıştım ve sunumun ne kadar önemli olduğunu belirtmiştim. Bakalım sunum fikirlerini beğenecek misiniz?
1.Söz mendilleri
Ben ortancaları çok severim o yüzden pembe eflatun ve beyaz ortancalar kullandım, çok romantik renkler olduklarını düşünüyorum. Beyaz bir tepsinin sağına soluna kondurdum çiçek ve kurdeleyi.

Söz nişan fikirleri
2. Nişan Şekerleri
Bu kısmı ikiye bölüyoruz çünkü ben 50 50 paylaştırdım. Yani erkek tarafı ve kız tarafına, giderken ellerine tutuşturdum :)
Kız tarafı :
Söz nişan fikirleri
Kafes şeklinde cupcake standı buldum. Bu annemlerde kaldı, misafirlere sunmak üzere.

Erkek tarafı:

Söz nişan fikirleri

Söz nişan fikirleri

Söz nişan fikirleri
Kafeslerin hepsini ağaca asınca cıngıl cıngıl durdu :) Ben de çareyi beyaz bir sepeti süsleyip yarısını içine yerleştirmekte buldum.

3. Söz kesen tepsisi
Normalde bu tepsiye mendil ve çorap koyulurmuş, ben iki tane kafes aldım birine mendillerimizi ve nişan şekerimizi yerleştirdim. Büyük olana da günün hatırası olarak kravat, kol düğmesi ve mendil takım ile diğer ıvır zıvırları koydum tabii ki de süslendiler :)

Söz nişan fikirleri

Söz nişan fikirleri

Söz nişan fikirleri
Yani genel görüntü şöyle oldu :)

Söz nişan fikirleri

3 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Bişi daha dicem :) Cupcake standına aşık oldum :) Zaten kafes konseptine her zaman bayılmışımdır.Elleriniz dert görmesin.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhabalar, Çok uzun zamandır pek çok hobiyle uğraştım, her şeyi denedim sanırım. Hiç gitmeyen hep kalan hobim dikiş dikmek oldu. Bir kimya mühendisinden beklenir mi bilmem ama farklı tasarımları seviyorum. Zaten benim hikayem böyle başladı. Hani bir şey ararsınız da bulamazsınız ya...bulamayınca sinir olup kendiniz yaparsınız. İşte o benim...